Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem tűnik úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy a 35-45 év közötti magyar nők között sok a szakadt?

Figyelt kérdés
Ebben a korosztályban keresgélnék és elképesztő, amit tapasztalok. Rengeteg a túlsúlyos, a valamilyen módon (testsúly, fogazat pl.) igénytelen, a görbehátú. Kint Ausztriában dolgoztam több mint hat évet. Ott azért más. Most már 1,5 éve itthon vagyok és nagy a kontraszt! Tényleg nagyon szépek a magyar nők de mire ebbe a korba érnek, mintha elhagynák magukat. Lehet nincs igazam!

2021. jan. 7. 20:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

26#

Nem tetszés szerint válaszolgatunk.Lehet hogy te igen.Ha bólogató jóska vagy és a többi bólogató józsival akarsz elbeszélgetni,akkor neked van tipli,mert ez a felület pont arra van,hogy mindenki saját tudása,tapasztalata szerint fejtse ki a saját véleményét,megha ez neked nem is jönne be!!

Egyébként ha lettél volna kedves,es a ba..ogató válaszod helyett ertelmezted volna a válaszomat,talán némi fény gyúlt volna a fejedbenPont arról írtam.A saját benyomásomról.

Azért is irtam,hogy nem láttam minden nőt,így szubjektív a megítélesem is.


Törődj bele,hogy van akinek a nézetei nem egyeznek meg tiéiddel,es leírja a sajátját!

2021. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Én nőként teljesen egyetértek. Sose értettem mire mondjuk, hogy a magyar nők a legszebbek. Éltem én is pár másik országban, és hát fejre is szebbek vannak, de ízlésben, igényességben, testkultúrában SAJNOS nagyon le vagyunk körözve. Persze, hogy máshol is létezik ez a proli stílus, de nem ilyen mennyiségben. És általában külföldön akik ezt a gagyi stílust képviselik, azok keleti bevándorlók. :(

Szerintem az ízlés intelligencia kérdése is. Meg tud-e jelenni valaki nem közönségesen öltözve. Van sajnos ez a falusi ünneplő kategória is,amikor ki akarnak szépen öltözni, de nagyon prolira sikerül az is. A jó szándék azért ott van, és még mindig fényévekkel jobb, mint a műköröm meg a tetovált szemöldök.

Én annak drukkolok, hogy fejlődjünk ezen a téren, lássák be a nőtársaim, hogy nem szépek ezek a "kiegészítők", és az elegáns természetességet részesítsék előnyben.

Kb 15 éve volt, hogy ugyanez a réteg közönséges vörösre festette a haját, annak nagyon örülök, hogy az legalább már lecsengett. Haladunk.

2021. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
31, te konkrétan nem érted a szavak jelentését. Benyomás. Tudod mi az? Azt próbáltam elmagyarázni, hogy nem statisztikai adatokról beszélünk, hanem saját tapasztalatokról, véleményekről. De ennyit sem fogtál fel. Na pl. ez a mentalitás is egy nagyon proli dolog, a mindenáron veszekedési, kötekedési vágy, ami nyilvánvalóan frusztrációból és kisebbrendűségi komplexusból ered. Gyanítom, okkal. Kérlek kímélj meg minket társaságodtól, hogy nem tud értelmes ember módjára viselkedni, köszönöm!
2021. jan. 8. 10:40
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek Veled, kérdező. Szokásom figyelni az embereket, a nőket is, és én is ugyanezt állapítottam meg. Sok olyan van, akinek jók az adottságai, és az arányai, de el van hanyagolva, pedig nagyságrendekkel többet is kihozhatna magából. Valamiért én azt látom, hogy ami hiányzik, az nem a pénz, hanem az igény, a belülről fakadó vágy arra, hogy jól nézzenek ki.
2021. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Es a ferfiak. Magyar orszagimazs, ocsem. Nem no-specifikus.
2021. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
35, visszaolvastál vagy csak ideböfögtél?
2021. jan. 8. 16:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!