Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért problémáznak sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért problémáznak sokan, hogy Tinderen, stb... sem könnyebb mint élőben? Miért kellene másnak lennie?

Figyelt kérdés

Az elvet nem értem mögötte.

Nem a honlapot, alkalmazást akarja az ember magának, hanem a másik embert. Emberek vannak mindenhol.

Attól még senki nem lesz más, hogy más helyen ismerkedik.

Vagy max az első megszólítás, találkozás a más, de utána természetesen ugyanaz.


Mintha sokan ettől várnák a megoldást, amikor ezek csak arra megoldások, hogy amúgy nem tud az ember véletlenül belebotlani, összefutni egy neki tetsző személlyel.



Egyébként én a magam részéről nem szeretem, a személyes ismerkedést vallom.

25/F és nem ómódi ettől még.



2021. jan. 8. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Élőben nem tudok ismerkedni, mivel nincs kiel, nincs hol.

Tinder ilyen szempontból jó lenne, mivel ez által elérhetek olyan nőket is akikkel élőben soha nem találkoznék (vagy legalábbis 99% eséllyel nem).

Viszont, náluk esélyem sincs, mivel nem jelölnek vissza, így írni sem tudok nekik, esetleg bebizonyítani, hogy amúgy velem jó lehet egy kapcsolat.

Így két lehetőségem marad:

1. beletörődök, hogy már soha nem lesz kapcsolatom és élem így az életem

2. reménykedek, hogy egyszer valmilyen csoda folytán sikerül megismernem valakit aki velem szeretne lenni.

De ehhez nem kell a Tinder, mert ha nem vagyok fenn és élőben ugyanúgy nem tudok ismerkedni akkor ugyanaz a dolog, mintha csak várnám a csodát. Magyarán nincs szükség a Tinderre.

2021. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Főleg mostanában hol akarsz ismerkedni élőben? A Margit-szigeten odaugrasz minden random nőhöz?
2021. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Pont tinderen nehezebb. Ott csak egy pár fotót tölthetsz fel, esélyed nincs beszélgetni, megnevettetni, elcsábítani.


A tinder egyedül a vonzó, de nem túl intelligens embereknek könnyebb, mert ott elég egy jó fotó, nem derül ki, hogy sötét

2021. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert élőben megismerkedhetsz 10 emberrel, tinderen pedig van 5000. Ez másabb azért.
2021. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!