Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi van azokban a férfiakban, akikre ti nyomultok?

Figyelt kérdés

Mit tudnak az ilyen férfiak, mit láttok bennük, ami kiváltja azt, hogy ti kezdeményeztek náluk?


És kezdeményezés alatt most nem feltétlenül a legelső lépést értem csak, hanem ahol aktívan tesztek ti is azért, hogy abból az ismerkedésből kapcsolat legyen, nem a férfira vártok, hogy produkálja magát.


Ezt annyiféle különböző típusú férfinál figyeltem meg, hogy nem tudom mi lehet a titkuk. Volt olyan, akinek konkrétan nemhogy dumája, személyisége sem volt. Olyan is, aki egyáltalán nem nézett ki jól. Olyan is, aki full csóró volt és a csaj hívta meg meg vitt neki kaját, amit ő maga csinált. Annyiféle történet, hogy nem tudok sehol párhuzamot vonni.


Nagy általánosságban, ha statisztikai alapon vizsgálom talán a többség pont ez az "tedd oda, hadd hűljön" 25 körüli/alatti átlagsrác volt, akire néha akkor is nyomult a lány, ha ő már látványosan menekült tőle és "férfiasság" terén maximum a magasságuk, hajuk és a sötétebb szőrzetükben/szemükben volt összefügés.


De volt köztük alacsony is, 40-es munkásszállós ember is, duci srác is, izmos srác is (meglepő módon többségében pont nem náluk kezdeményeztek), nagydumás de amúgy nem vicces hanem inkább gáz ember is és full kuka is, akiből 2 szavas mondatokat alig lehetett kihúzni.


Úgyhogy a segítségeteket kérem, olyan lányok válaszára vagyok kíváncsi, akik kezdeményeztek már és/vagy AKTÍVAN tettek is azért, hogy egy kapcsolatból kapcsolat legyen. Random ráírtak a férfira, elhívták ide vagy oda vagy utaltak rá, segítették azt, hogy a kínos ismerkedésből valami legyen...



2021. jan. 9. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Inkább mi van a zsebünkben. :D Magamból kiindulva írom, aztán lehet lepontozni, de ettől még a valóság, amit leírok.

Adj az öltözködésedre, látszódjon, hogy van pénzed, de ne told tul, legyen egyfajta rosszfiú kisugárzás benned, amit szintén nem tolsz tul, és legyél határozott,amiből viszont sosem elég,de ezt nem illik osszekeverni a pofatlan nyomulassal. Nekem ez a tapasztalatom.

2021. jan. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Hűségesek, humorosak, társ-alkatok, okosak (jó társaság), az ember nem égeti magát be velük és nem bukik be velük azért, mert nem bírnak viselkedni és csaponganak, mint valami hülyegyerek.


Nyilván van külsőre is egy szint, bár én a külsejére alapozva nem voltam még ilyen értelemben ráindulva senkire.


A vőlegényem a baráti körömből került ki, nála is az nyert meg, hogy mikor mindenkinek majd' kiesett a gülü szeme egy nőre, ő csak úgy viselkedett, mintha ott sem lenne. Nem volt soha szexközpontú, sem nőközpontú (értsétek helyesen, egyébként vegytiszta heteró), nem hatották meg a kis ringyók, mindenkit a helyén tudott kezelni anélkül, hogy az agyát eldobta volna két csecstől és egy szopós szájtól. Soha, egy primitív megnyilvánulása nem volt a szeretteire, az exeit a helyén kezelte, soha nem viselkedett úgy, mint egy idióta. Mellette pedig voltak önálló gondolatai, tett a terveiért... Szóval pár hónappal az első randink előtt már úgy voltam, hogy bsszameg, ezt vinnem kell, mielőtt elhappolják, mert én ilyet még nem bsztam (szó szerint meg amúgy se), tökéletesen megbízható férjalapanyag volt, akire már barátként is tökéletesen lehetett építeni. És végül emiatt is léptem felé viszonylag egyértelműen.


Külsőre olyan kis átlagos egyébként. Látszik rajta, hogy sportol, de a haja és a ruhája is visszafogott. Mindig is ilyen volt.

2021. jan. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Tesztoszteron.
2021. jan. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Pénz, jó sok pénz.
2021. jan. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Kedves volt, okos es kulsore is bejott. Jo volt a stilusa es jot beszelgettunk. Elhivtam hogy talalkozhatnank es nemet mondott😅 megesik, ilyen az elet

21l

2021. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Az első beszélgetést én kezdeményeztem, ugyanis egyrészt hallottam, hogy az egyik kedvenc témámról beszélget, másrészt elég szimpatikusnak tűnt. Ezután elég sokszor beszélgettünk és találkoztunk, de az első randiszerű (vagyis volt azon hangsúly, hogy csak ketten leszünk) találkozót én kezdeményeztem, azóta pedig már együtt vagyunk, és általában felváltva hívjuk meg a másikat valahova.

Azért kezdeményeztem nála, mert szimpatikusnak tűnt és biztosan volt közös érdeklődésünk.

24L

2021. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még mielőtt megtaláltam volna a nagy Ő-met, az érett, 40-es, 50-es, igazi, ízig vérig férfiak hoztak lázba, akiknek volt egy baromi erős, férfias kisugárzása, és lehetőleg sportos teste, és volt pár "rosszfiús" jellemvonása. Illetve az egyenruhások, és a bőrben járó motoros rockerek.
2021. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!