Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan ország a Földön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan ország a Földön, ahol nem terjedt el az internetes társkeresés és viszonylag élhető?

Figyelt kérdés

Tehát nem zajlanak polgárháborúk meg nincsenek nagyon durva diktatúrák?


Az a nő, akit beszippantott ez a környezet (köszönhetően a covidnak egyre többet) azt el is lehet felejteni, mert olyan, mintha aukcióra bocsátotta volna önmagát, nem is egy ország, hanem az egész világ verseng érte és a legjobb pasikat kaphatja meg, akit csak akar.


Eközben a férfiak vannak a másik oldalon, ahol ki kell állni a világ legjobbjai ellen és teljesen mindegy, hogy az első eldobja a díjat, miután átvette, attól még továbbpasszolja a másodiknak, harmadiknak, negyediknek és így már semmi értelme az egésznek. Főleg, hogy a verseny sem tisztességes, néhány gyengébb kompenzál időnként anarchikus viszonyokat teremtve, ezzel sokszor még a legjobbakat is megelőzve.


A falat nem tudod áttörni, nem férsz oda, hogy egyáltalán valami kis morzsa is jusson, mire a nagyok letaroltak mindent.


Értelme sincs ma már a 21. században a férfi létnek. Rabszolgákká minősültünk, mi lettünk a csatornatisztító kaszt megtestesítői, akik közül néhány szerencsést beválogatnak a királyi udvarba.


Hol van még a világon olyan hely, ahol még lehet hűséges, életre szóló társat találni, ahol még nem lett annyira nőközpontú a világ, hogy a férfiak eldobható, lecserélhető darab hússá silányultak?



2021. jan. 9. 05:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Terj at az iszlamra, naluk nem az ejjel-nappal dugapest az etalon.



36F incel

2021. jan. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Az én tapasztalatom az, hogy nem a társkeresőn kell ismerkedni. Eleve több ismerős nővel beszélgetve mondták nekem, hogy ők fel sem lépnek.



Tegyük fel, hogy van egy tényleg normális elvárásokkal rendelkező nő. Ő miért ne találna a való èletben társat?


Azok a nők akik fent vannak a társkeresőn szerintem nagyrészt vagy egosimogatónak használják, vagy olyan elvárásai vannak, amik nem reálisak ( ha azok lennének a való életben is találnának), vagy annyira nem vonzó nők kategória, hogy a bottal se.


Elismerem biztos van kivétel. De ez olyan mint tű a szénakazalban és úgy is egyből lecsapnak rá.


Esetleg páran tényleg olyan életet élnek, hogy alig találkoznak férfiakkal, de ez is egy kisebbség, és ők is el tudnak járni társaságba ha akarnak.


Jobban jár az ember, ha a saját ismerősi köréből, munkahelyről, iskolából, tanfolyamról, vagy valamilyen hobbi kapcsán ismerkedik. A nők is elsősorban ezt preferálják, csak akkor lépnek fel a társkeresőre, ha előző opció nem jött be nekik.


Nem vagyok valami nagy szám férfiként, de jóképű, se nem magabiztos, se nagydumás, meg gazdag se. Viszont élőben nagyrészt sikereim vannak. Na nem random szólítgatok le nőket az utcán, hanem eljárok társaságba. Nem elősorban azért hogy minden nőneműre rámásszak, hanem azért, hogy megismerkedjek minnél több nővel és ha látom, hogy szimpatikus vagyok valamelyiknek, na akkor lépek.

2021. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Az emberek legalább 15 20 százaléka tarskerewon találja meg a párját. Tarskeresoszes régen is volt.
2021. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

4#


Csak akkor még nem volt facebook, ahol villogni kellett a barátnőknek, meg ismerősöknek, hogy milyen férfit találtam. Akkor még jobban számítottak az emberi értékek. Nem egy beállított, szétfilterezett fénykép alapján döntöttek egy emberről 1 másodperc alatt.

2021. jan. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Én pl szoktam tarskeresozni van fbem is de ott senki nem lat semmit mert nincs kinn semmi. Ehhez mit szólsz?
2021. jan. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

6# Csak annyit, hogy sok sikert neked.


De miért nem jó neked élőben? Ott egyből látod, hogy milyen a kisugárzása, nincs csalódás, hogy felépítettél magadban az illetőről valamit aztán ő tök másmilyen ember.

2021. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Én nem építek fel semmit, legalábbis nem úgy, hogy csalódás legyen.
2021. jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

8# Akkor jó. Megegyszer sok sikert. Mindenki azt csinál amit akar. Neked az szimpatikusabb, tedd azt.


Én a kérdezőnek szerettem volna segíteni, hogy ha nem jön be az internetes társkeresés, akkor próbáljon meg eljárni ide-oda hátha nagyobb sikere lesz. Mert általában a nem top pasiknak ott nagyobb sikere van, mint nekem is.


Élvezd ki a hogy te vagy nő vagy, vagy annyira jó pasi hogy társkeresőn is vannak sikereid.


De ha olyan férfi lennél akinek nincsenek, akkor mi értelme lenne ott próbálkoznod?

2021. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8 éve voltam fent társkeresőn utoljára. Akkor is cinkes volt.

Pedig elvileg pont az lenne a lényege, hogy ott csak olyan van, aki szingli, társat keres, és a közelben lakik. (Erre jó a szűrő, többek között) Csak mondjuk nincs közös társaságotok, nem jártok ugyanoda ugyanakkor, élőben nincs lehetőség véletlen összefutni. Pont, mint a férjemmel. Utólag rájöttünk, hányszor kereszteztük egymás útját. De mégsem találkoztunk.


Tehát alapvetően az online társkereső jó ötlet (lenne). Azért nem működik, mert egy nyamvadt húspiac lett, ahol senki sem találja meg azt, amit keres, mivel a férfiak és a nők teljesen más okból, másként használják.

Mint a szórakozóhelyek. Elterjedt az sztereotípia, hogy ott minden nőt könnyű két ital után bevinni a mosdóba, és... Egyre több kiéhezett kan csak ezért kezdett lejárni. Aztán egyre több lett a bunkó közeledés, a zaklatás, táncolni-bulizni nem is lehet. Hiába kezdték reklámozni, hogy csajoknak ingyenes a belépés, akkor is egyre kevesebb lett nő. Ki az a hülye, aki direkt kiteszi magát annak, hogy fogdossák, meg zaklatják? Utána meg megy a sírás, hogy szórakozóhelyen se lehet ismerkedni, túl sok a pasi.

Ugyanerre a sorsra fognak jutni a nyári fesztiválok. Mind kolbászfesztivál lesz, fizetős hölgyikékkel.

2021. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

A társkereső jó lenne, mert vannak olyan férfiak (szerintem többségében mérnökök) és nők (HR, marketing, pedagógus, óvónő, orvos?), akiknek az égegyadta árva környezetében nincs számottevő számú ellenkező nemű, aki meg van, az pont úgy körül van rajongva, túl van értékelve, mint társkeresőn.

(Nekem pl egyetemen 5% körüli volt a szakon a lányarány, munkahelyen meg 2% (beleértve a takarítónőt is), hiába többszáz fős a cég. A baráti társaságom egyetemről van, inenntől kezdve nem hogy újabb lányismerősöket hoznak a társaságba a barátok, hanem ők is pont ugyan ezzel a problémával küzdenek.)


A probléma ott van, rengeteg a vadász és kevés a vad a férfiak szemszögéből. Alapból több férfi jut egy női korcsoportra (kevesebb nő születik + keskenyedő korfa - idősebb ffi, fiatalabb nő a bevett párosítás) és kevebb nő is van a társkeresőkön, innentől meg kereslet - kínálat törvénye szerint az átlag csajokból szuper csajok, az átlag alattiakból meg átlag felettiek lesznek. Tovbbi negatívum, h egy átlagosan kinéző nő annyi levelet kap társkeresőn, hogy elolvasni sem bírja, nemhogy értelmesen válaszolni, így flegmán / kapkodva válaszol, majd lekopnak.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!