Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi a minél alacsonyabb nőket részesíti előnyben, a nők meg a minél magasabb férfiakat?

Figyelt kérdés

Egyik haverom külföldön dolgozik fejlesztőként, egy erotikus partnerkereső oldal fejlesztőjeként. Ugye ott vannak ilyen szűrők, lehet szűrni a lányokat pl. a magasságuk alapján is. A haverom ugye belelát az adatbázisba, és tudjátok melyik magasság kategóriára szűrtek a legtöbben? A fiatal 18-24 éves, 160 centi alatti nőkre. Ezek a legkelendőbbek.

Bezzeg a nők a nagy óriás pasikat, akár 2 méter vagy még annál is magasabbakat tartják vonzónak. Egy 180 centi alatti férfit, nem is tekintik férfinak, inkább eunuch-nak.

Miért van ez így?



2021. jan. 9. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi van a csajokkal, de én férfi vagyok. Jó magas, széles vállakkal. Soha nem volt szempont milyen magas a csaj. Az arányok jönnek be (ha picit nőiesebb,akkor az is arányos legyen. De ha kicsi a melle, akkor meg ne legyen máshol se vaskos)
2021. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy dolog rájönni, hogy a férfiaknak vonzóbb, ha egy nő náluk kisebb, alacsonyabb, törékenyebb, míg a nőknél pont fordítva van, a többségük a náluk magasabb, erősebb férfiakat tartja vonzónak. Ha egy férfi nem egy 2 méteres viking vadállat, hanem egy átlagos, 175 centi magas srác, akkor nyilván a 170 centi alatti nők között fog válogatni. Nőként pedig az ember többnyire nem arra vágyik, hogy ő teperje le a párját, úgyhogy a magasabb, nála nagyobb darab férfiak között keresgél.
2021. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez így nem igaz.

Ideális magasság mindig is az átlag körüli, nem jó sem túl magasnak, sem túl alacsonynak lenni.

2021. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
A magas, 180 vagy magasabb nők az igazán vonzóak. Szép, hosszú lába.
2021. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Ez a helyzet annak fényében is elgondolkodtató, hogy nagyjából 100 évvel ezelőtt, az I. világháború idején a magyar férfiak átlagmagassága 160 cm körül volt, a 170 cm-es férfi már magasnak számított..

Ehhez annyit tennék hozzá érdekességképp, hogy a zöldségek és gyümölcsök mérete is teljesen más volt a maiakhoz képest - a megnagyobbodás irányába..

2021. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
16:00 Nem értem mit számít az hogy mi volt régen. Régen olyan nők voltak akikre Nekem például nem állna fel a farkam. Egyszerűen csúnyák voltak a mai lányokhoz képest.
2021. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Magas férfi vagyok, sose volt szempont, hogy 160 alatti legyen, sőt jobb ha 170 feletti. A férfiak többsége azt szereti, ha párjuk náluk alacsonyabb (5-10 cm), míg a nők azt ha magasabbak, környezetemben is ezt látom, ritka a kivétel.
2021. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik külföldi lapnak dolgozik, de ami jellemző pl. a németekre, nem biztos, hogy egyezik a magyarok igényeivel. A kérdésben szereplő adatok pedig nem igen jellemzőek a magyar fiatalokra.
2021. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha a férfiak 18-24 év közötti 160 cm alatti lányokra csorgatják a lányukat, akkor a csajok biztosan 25-45 közötti pasikra, 180 cm felett. Ki van ez egyenlítve. nagyob a lazaság életkort tekintve és szigorúbb a magasságot tekintve, nőknél meg fordítva
2021. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy a magasságnál miért nem érthető, ha valakinek ez tetszik. Egy csomóan szabályozni akarják, hogy a párok közt csak 10 centi legyen, hogy "igazságos" legyen... Azzal miért nincs senkinek baja, hogy ha a férfinak a hosszú hajú nők tetszenek, nem csak a saját hajuknál 10 centivel hosszabb hajú nők? Vagy miért nem vonzza a férfiakat, ha a nőknek Dwayne Johnson-os karjuk van?
2021. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!