Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfi a minél alacsonyabb nőket részesíti előnyben, a nők meg a minél magasabb férfiakat?

Figyelt kérdés

Egyik haverom külföldön dolgozik fejlesztőként, egy erotikus partnerkereső oldal fejlesztőjeként. Ugye ott vannak ilyen szűrők, lehet szűrni a lányokat pl. a magasságuk alapján is. A haverom ugye belelát az adatbázisba, és tudjátok melyik magasság kategóriára szűrtek a legtöbben? A fiatal 18-24 éves, 160 centi alatti nőkre. Ezek a legkelendőbbek.

Bezzeg a nők a nagy óriás pasikat, akár 2 méter vagy még annál is magasabbakat tartják vonzónak. Egy 180 centi alatti férfit, nem is tekintik férfinak, inkább eunuch-nak.

Miért van ez így?



2021. jan. 9. 15:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a férfiak a gyermeki kislányos testalkatot kedvelik a legjobban, ezért állítják be a legalacsonyabb és legfiatalabb kritériumokra vonatkozó szűrőt, de ha be lehetne állítani a keresőt 18 éven alattiakra is, arra menne a legtöbb click.
2021. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én magasabbnak számító férfiként (183 cm) mégis a velem egymagas lányokat szeretem, 160 cm alatti lányok nekem már alacsonyak.
2021. jan. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!