Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők az utcán vajon ránézésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők az utcán vajon ránézésre idegen férfiakról meg tudják azt mondani, hogy az illető férfi nagy valószínűséggel nőknél sikertelen magányos férfi?

Figyelt kérdés
Ugye itt az oldalon sokszor megfigyelhető, hogy női válaszolók már a férfi szövegéből rájönnek, hogy soha senkinek nem kell, vajon ez élőben is így van?

2021. jan. 9. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Én szoktam nézni néha így a férfiakat. Mármint, hogy vajon milyen lehetnek párkapcsolatban stb.
2021. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen mélységben nem foglalkoztak idegen emberek magánélete.

De amúgy én nem biztos, hogy minden esetben ezt meg tudnám állapítani. Ismerek olyan intelligens és normális külsővel rendlkező férfit, akinek évek óta nincs senkije. Bár ez még nem jelenti azt, hogy sikertelen, mert van olyan is, aki nem akar párkapcsolatot.

2021. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Férfi létemre még én is meg tudom ezt állapítani, pedig hetero vagyok. Csak jó emberismeret kell hozzá. Ja, független a nemtől, nőkről is meg tudom állapítani.
2021. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ezt férfiként is simán meg lehet állapítani.


Nőknek meg még egyszerűbb: kellene, nem kellene, de a barátnőknek igen, neki se, meg a többi lánynak se.

2021. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Látszik az ember kisugárzása még akkor is, ha meg sem szólal.
2021. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Nagyjából meg lehet tippelni, igen. A kisugárzásán, a testbeszédén és az egész lényén látszik. De nem csak férfiaknál, nőknél ugyanúgy.
2021. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Látsztik a f.szt!

Nem szélsőséges megjelenésre kell gondolni.Hogy pldul valaki szemlesütve,apró léptekkel toporog,meg összsehúzza magát és halkan dadogva,motyogva kéri a tejeskiflit,hanem az átlagra.

Nem látod rajta,hogy milyen valójaban.2# van igaza.

Mint ahogy az öltőzetből sem tudod megmondani,hogy mennyi pénz érkezik havonta a számlájara.

Max tippelgethetsz jókat.De én a hitet,meg a tippeket meghagyom azoknak,akik nem bizonyosságra,tényekre alapoznak.

2021. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Aki azt mondja meg tudja és latszik az hazudik illetve alom világban el!

Csak a nagyon drasztikus eseteket lehet meglátni minden mas releváns! Nem egy olyan csajt lattam akivel a kutya sem állt Volán szoba még is lett pasija... fordítva is lattam példákat...

az ilyent sajnos csak egy látással nem lehet meg tudni az megint más kérdés ha bűn ronda de azok is tudnak part talalni maguknak...!

2021. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tudják, persze ők meg vannak győződve róla hogy igen. :D
2021. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fú, hányszor megkapták már alfa kollégáim, haverjaim, hogy egyedül, magányosan fognak megdögleni, miközben számos kalandjuk volt már.


Én meg azt, hogy nem értik, hogy egy ilyen intelligens, normális, kedves, stb. srácnak miért nincs barátnője, meg igazából még csúnya sem vagyok. Persze mindig olyanoktól kaptam, akikkel ha össze akartam jönni, vagy meglévő párkapcsolattal, vagy korkülönbséggel hárítottak.

2021. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!