Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda ,sőt.

Normális lánynak tartom magam,és mások is ezt mondják.

De miért van az,hogy ha komolyabban megtetszik valaki annak én nem?

Nem bírom ezt az állandó kudarcot már..

Nincs most állásom a vírus miatt,és pénzesek se vagyunk a szüleimmel..ez lehet a baj?

Egyszerűen nem értem.

Akivel legutóbb ismerkedtem ,azt mondta tökéletes vagyok de ő nem tud belém szeretni😞 de miért akkor?


2021. jan. 9. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez, csak srácban. Három kapcsolatom volt eddig, ugyanez játszódott le.


23F


Mert objektív mércével, (ha létezik olyan) tényleg "tökéletes" vagy, értsd:sok pasi álmodik rólad. De hiányzik belőled valami kis többlettulajdonság ami számára fontos.

2021. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezt kép nélkül és annélkül h ismernénk nehéz megmondani

pl én is ránézésre normálisnak sőt egész jó képünek mondanak egyesek, még sem volt még jo kapcsolatom vagy legalább normális

és én se kelettem különösebben senkinek

de én tudom pl. magamrol milyen hibáim és bajaim vannak, és így már érthető h pl nekem miért nincs senkim

gondold át a dolgaid keresd magadban a hibát, aztán nézd meg a környezetedet és azokat akikkel ismerkedtél ismerkedsz

mert ha nincs veled semmi baj akkor velük van, ha velük nincs baj akkor veled van, ha meg senkivel sincs baj akkor csak nincs szerencséd vagy nem jársz el otthonrol nem ismerkedsz lehet igazábol bármi

f/27

2021. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűbb, hogy a külsődön kívül nem tudtak mit szeretni.


De talán kapkodsz és sietsz, és hamar, gyorsan szeretnél mindent, nem adsz elég időt az ismerkedésre, a másik megismerésére.


Görcsösen vágysz arra, hogy na gyerünk mikor lesz már mikor szeret már meg mikor mondja már, mikor, gyorsan jajj jajj jajj....


Ráérsz! Nyugi. Szép lassan építsd fel a kapcsolatot.

2021. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet a belső tulajdonságaidban van van a hiba. Kűlsőre megtetszel nekik, ahogy megismerik a belsődet az már nem tetszik nekik, az is lehet hogy itt van a baj.

Ha tartósan nincs állásod az sem jó.

Hány éves vagy?

2021. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"De miért van az,hogy ha komolyabban megtetszik valaki annak én nem?"


Mert az ne mtörvényszerű, hogy aki neked tetszik, annak te is tetszeni fogsz, illetve gondolom olyan férfiak után epekedsz akikhez "kevés vagy".

Gondolom a nagymenő, jódumás, jóképű, izmos, pénzes "alfák" után vágyódsz te is, esetleg olyan igényeid vanna ke téren, hogy senki nem felel meg számodra szinte.

2021. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Sajnos nehéz egy normàlis férfit ki fogni a mai vilàgban,- plàne most...! A téli hònapok se kedvezôek az ismerkedéshez. Jobb, ha most elfoglalod magadat a sportolàssal és a munka kereséssel. Aztàn tavasszal remélhetôleg rà talàlsz majd egy rendes pasira, aki meg fog becsûlni. Fel a fejjel ! Minden jòt!
2021. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jájj nyugodjál már meg sokan vannak így. Aki nekem tetszik at szarik rám, akinek meg szerintem én az engem nem érdekel.
2021. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!