Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen alibi szöveggel szólíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alibi szöveggel szólítanátok meg az utcán egy férfit ?kérlek adjatok ötletet

Figyelt kérdés
Nem szoktam megszólítani férfiakat ( vagyis eddig nem) de most van valaki akivel nagyon szeretnék megismerkedni.
2021. jan. 10. 10:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Tudsz segíteni? A penny-t keresem. Na és a Penny dalt is ismered? Tudod a Sheldon féle Penny dalt. 😏
2021. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a nők körében amúgy elég népszerűtlen férfiként találkoztam már vele hogy segítséget kért egy csinos lány, viszont avval nem számoltok hogy a segítségnyújtás után egyből elköszön az illető, mert sokan mint én barom is, nem túl jók az ismerkedésben és kihagyják az ilyen ritka lehetőségeket.

Próbáljátok tehát valamivel egyértelművé tenni a szándékot, mert nem biztos hogy ezt csak én hagyom ki, sok más férfi is így járhat, ha nem elég szemfüles.

2021. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Attól tartok elejtettem a kulcscsomómat/fél pár kesztyûmet valahol ezen az utcán. Nem láttál ilyesmit, mikor végigjöttél?"


Bármit mondhatsz, amit könnyû kisodorni a zsebedbôl vagy táskádból, mikor kiveszel valami mást. Ha szimpatikus vagy neki és ráér, talán keresi is egy kicsit veled együtt.


Késôbb pedig a folytatáshoz jó indok is ráírni egy üzenettel, hogy "Meglett a másik zsebemben/a táska legmélyén!”


Amúgy én egyszer a karikagyûrûmet kerestem végig a házunktól a munkahelyemig, és a végén a zsebemben találtam meg, mert beleakadt a kulcscsomóba és lecsúszott az ujjamról, mikor a kulcsot zsebretettem. De kerestem már buszbérletet, is aztán kiderült, hogy az elôzô nap levetett nadrágom zsebében maradt. Szóval bárkivel megeshet, hogy azt hiszi elveszített valamit, pedig mégse.

2021. márc. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
9%
Ép elmentem a bokor mögé pisilni de be csípte a fütykösöm nem szabadítanád ki willit légy oly kedveS?
2021. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
9%
de be csípte a fütykösömet a cipzárom * xd
2021. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!