Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedésen kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésen kívül milyen lehetőségeitek vannak 25felett?

Figyelt kérdés
Koronavírus előtt tobb lehetőségetek volt, kihasznaltátok? , vagy legtöbben csak neten ismerkednek ebből a korosztalybol? Ki hol szokott?
2021. jan. 10. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Aprohirdetes.
2021. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Covid előtt a netes ismerkedésen kívül koncerten ismerkedtem.
2021. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
WC -én.
2021. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Mindenkit szolitsal le bkv-n.
2021. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Komolyan nem értem, ezen a retkes oldalon csak én járok ki a lakásból, és csak nekem van olyanom, hogy ÉLET?
2021. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó: kaphatnánk tippeket az élethez,mégha nem ismerkedésről van szó?
2021. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

#5 én is kijárok a lakásból bevásárolni meg munkába.


munkatárssal nem ismerkedünk - mert házi nyúlra nem lövünk


Tescoban nem ismerkedünk - mert az nem társkereső oldal, oda bevásárolni járnak az emberek, nem ismerkedni


Baráti társaság - abban jelenleg csak olyan nők vannak, akik évek óta boldog párkapcsolatban élnek a férjükkel, és állításuk szerint nincs szingli bnőjük..


Várom a további lehetőségeket?

2021. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7.-nek.


MUNKATÁRS: Valóban nagy tabu!


BARÁTI TÁRSASÁG: Valóban nem szerencsés, mert kibeszélnek, meg bajt okoz, ha csúnyán mentek szét.


BOLT, UTCA, TÖMEGKÖZLEKEDÉS, HIVATAL, RENDELŐ, KUTYAFUTTATÓ, GYEREK SULIJA,...: Tökéletes vadászterületek!

2021. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

8: ebből egyedüli értelmes: kutyafuttató.

Bolt,utca,tömegközlekedés,hivatal: szánalmas.

2021. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9.-nek.


Bolt,utca,tömegközlekedés,hivatal: szánalmas? NEKED! Meg a sok "30 éves wok, nincseny nőm, mé nincsen?" kérdezőnek.


De én FÉRFI vagyok. Ha ott a nő, miért ne menjek rá? Ez a sorsom, a végzetem. Vagy legyek lúzer homár?

2021. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!