Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Egy kopaszodó férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Egy kopaszodó férfinek mi a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Meghagyni olyan Jason Statham-esen? [link]


Letúrni az egészet, mint Vin Diesel: [link]


Vagy hajbeültetés, esetleg nanotechnológiás megoldás beültetés nélkül, mint a Hairoic?



2021. jan. 11. 07:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Nullás gép
2021. jan. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy #1 írja. Letolni teljesen.
2021. jan. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Kizàrólag letolni teljesen.
2021. jan. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Nullás.
2021. jan. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Borotva, tükörsimára. Mondjuk nekem a nem kopaszodó férfiakon is az tetszik a legjobban.
2021. jan. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a kopaszodás tetszik, mondjuk nem ilyen durván.


Szerintem attól függ, mennyire kopaszodsz, amíg lehet, mentsd a hajad, hagyd meg. Van, akinek kifejezetten jól áll(nem nekik). Csillogó eres koponyához nem nyúlok hozzá..

2021. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Amíg nem durva, csak mikiegeres, addig 1-2 mm. Utána nullás. De azt ugye tudod, hogy a hajad kinő, és borotválás után pár nappal már jasonstatham lesz?
2021. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%

Hajbeültetés vagy nullás gép.


Erre szoktam mondani, hogy nem kocsira kellene gyűjteni, amivel flexelhetsz, hanem a külsődre

2021. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek az előttem szólókkal. Nullás gép, és fogadd el. Férfias, machos, sok nőnek tetszik.
2021. jan. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor marad a borotva. Sajnos ezt dobta a gép, genetikai hulladék vagyok, de még mindig lehetne ennél rosszabb dolog is, ami miatt még kevesebb nőnek jövök be.


#8: Köszi a jó tanácsot, bármikor ki tudnék fizetni egy hajbeültetést, csak annyira nem kiforrott még a módszer és én nem a szétretusált hírességekből indulok ki, hanem a valós személyekből a környezetemben, akik megcsináltatták és ottmaradtak a hegek meg nem lett annyira tökéletes, cserébe megritkult oldalt és hátul is, vagy egyszerűen csak kihullott pár hónap után aztán garancia ide vagy oda, de már nem volt több donorhajszál, amit át lehetett volna ültetni anélkül, hogy még ritkább lett volna oldalt és hátul.


Köszönöm, de akkor már inkább az a nanotechnológiás megoldás, ami ha mégsem olyan, mint a "reklámban" (mert általában semmi sem olyan a valóságban), akkor is tanulópénz és visszafordítható.

2021. jan. 11. 09:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!