Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Puncs.hu-n tapasztalt férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs.hu-n tapasztalt férfiak! 30-as férfiként, ha a külsőmmel "semmi baj nincs" csak nincs bennem kémia, milyen esélyeim vannak?

Figyelt kérdés
Mekkora összegért találhatnék nőt, ha számomra annyi lenne a fontos, hogy valakivel összebújhassak, megélhessem az intimitást és neki is jó legyen, orgazmust éljen át meg ilyesmi?

2021. jan. 11. 08:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
19%

" Most a férje, és két csodaszép kislány anyukája"


A kislányokat is kitanítja majd, hogyan kell valakinek pénzért széttenni a lábad?

2021. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mert apukának lesz elég pénze kitanittatni a gyerekeit, es a ket kislánynak nem kell majd ilyenre vetemednie, ha egyetemre akarnak menni. (Ha jártál fősulira (az elmúlt 5 evben) akkkr tudod, hogy a tandijak az egekben vannak, nem beszélve a jarulékos koltségekrol. Én nem vagyok álszent, nekem is fontos szempont volt a párválasztasnál a férfi egzisztenciája. (Hozzáteszem, ez onmagaban édeskeves lett volna) de alapfeltétel volt, mivel szerettem volna gyereket.
2021. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
20%
Államilag támogatott szakon voltam, mert tanultam ahelyett, hogy megdugassam magam egy apámkorú pasival.
2021. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%
Szuper. Es az albidat ki fizette???
2021. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%
Arról a találmányról, hogy diákmunka hallottál már?
2021. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Illetve kollégium is létezik a világon, ami olcsóbb, mint az albi
2021. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%
Koleszt nem kap mindenki, (az sem.olcsó már, enni is kell+tandíj) diákmunka? Igen...emlékszem a 500as kis órabéremre.....mennyivel egyszerubb lett volna nekem is a baratnőm utját választani... a pasi mindenét fizette. (Hozzáteszem ez love sotry ami a barátnőmmel tortent)de sok csaj csinálta ezt az egyemetemen....egy ejszaka alatt megkeresték azt a pénzt, mit én 1 honap alatt tesco kasszázással, meg hostess munkakkal. Semmivel nincsenek hatrébb az eletben, es semmivel nem lettek kevesebbek
2021. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha lesz/ van lányod neki légyszi ne azt az életet javasold, hogy öregebb férfiak fütyijén pörögjön pénzért.
2021. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Van! Nekem is kettő! És szerintem senki nem erre neveli a lányát, ahogy én sem. És soha nem is akarnám, hogy ilyen helyzetbe kerüljön a gyerkekem!!!

Pontosan ezért nem lehet felróni egy Nőnek, ha az anyagi biztonság is szempont párválasztasnál...mert mindeki a legjobbat szeretné az utódjának.


(Egyebként a csaj 20 volt akkor,a srac meg 32-35 korul. Szerintem az nem öreg.)

2021. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19.

Ja és a pasi azóta se vesz igénybe más pénzesszolgáltatást.😄

2021. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!