Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért lett luxus dolog nőt tartani?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim és ismerőseim tapasztalatai alapján, külföldön még egy utolsó köpcös segédmunkás is nőt tart. Az igaz persze, hogy ott olyan munkából is igen jól lehet élni. De hogy minden férfinak bőven jut nő az alap.

Itt meg már az van, hogy csak a külsőleg és egzisztenciálisan is tökéletes férfiak tartanak csak nőt. Mert csak nekik jut gyakorlatilag.

Ez magyarázható azzal, hogy túl sok nőt vittek ki innen a Nyugat-Európai férfiak? Valóban mi már egy kicsit "férfiország" maradtunk?



2021. jan. 11. 20:25
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
87%
Nőt tartani?Amugy ha igy lenne kihalnánk.A réteg amiről irsz alig egy százalék Mo-n.
2021. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
88%
Tesó inkább feküdj le és aludd ki magadat.
2021. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem mész külföldre? Punciból van a kerítés.
2021. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
73%

Én ezt nem tapasztalom.

(Igaz, a feleségemet úgy szoktam szólítani, hogy DRÁGA feleségem...). Ez vicc akar lenni.

2021. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
87%
Javítva így hangzik: külföldön és hazánkban még egy utolsó köpcös segédmunkás is nőt tart. Vagyis jobb helyeken nem tartják, mint egy ebet hanem együttélnek párban az emberek. Veled biztos nem ismerkednék, mert így beszélsz a nőkről.
2021. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
82%
Tartanak...? Mi van? Ott hátul a tikok meg a gyesznók mellett, vagy mi? Mi ez a "tartanak" megfogalmazás? Esetleg ELtartanak? A mai fizetések nem erre épülnek, ez nem a Horthy-korszak vagy a Monarchia ideje ahol a hivatali tisztségviselők fizetése így volt megszabva a nők pedig alig-alig voltak emberszámba véve a munka világában. Ezt sírnád vissza? Építs időgépet.
2021. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem akik "nőt tartanak", azok nem háziállatként és alapvető juttatásként gondolnak a nőkre, és ez valahogy nagyságrendekkel növeli azok arányát, akik hajlandóak velük kapcsolatba kerülni. És ennek nem sok köze van a pénzhez vagy a külsőhöz.


Megjegyzem az első válaszolónak igaza van. Ha kinéznél a fejedet elködösítő előítéletek hadán, akkor te magad is látnád, hogy nem csak a külsőleg és egzisztenciálisan tökéletes férfiaknak van boldog párkapcsolata.

2021. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
86%
Gondolkodtál már azon, hogy a nők általában nem az olyan bunkó parasztokkal vannak mint te ?
2021. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
79%
He? Hát, nem tudom. Nincs túl jó melóm és annyira top kinézetem sincs, barátnőt mégis találok.
2021. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Akkor nem tartanak na, rosszul fogalmaztam. Nővel élnek együtt, vagy VAN barátnőjük/feleségük.

Így már szebb?

2021. jan. 11. 20:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!