Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért lett luxus dolog nőt tartani?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim és ismerőseim tapasztalatai alapján, külföldön még egy utolsó köpcös segédmunkás is nőt tart. Az igaz persze, hogy ott olyan munkából is igen jól lehet élni. De hogy minden férfinak bőven jut nő az alap.

Itt meg már az van, hogy csak a külsőleg és egzisztenciálisan is tökéletes férfiak tartanak csak nőt. Mert csak nekik jut gyakorlatilag.

Ez magyarázható azzal, hogy túl sok nőt vittek ki innen a Nyugat-Európai férfiak? Valóban mi már egy kicsit "férfiország" maradtunk?



2021. jan. 11. 20:25
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanazért lett luxus, amiért megadni a tiszteletet a másik nemnek és nem suttyóskodni...
2021. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

19: Nem így értem. De már egyik kommentben javítottam.

Hanem úgy, hogy még az ilyen férfiaknak is van (női) élettársuk, akik csak ennyit tudtak elérni az életben és ilyen külső kategóriások. Mert még azoknak is jut nő, mert van elég nő a társadalmukban.

Ez a magyar társadalomra abszolút nem mondható el, ebben egyre biztosabb vagyok.

2021. jan. 11. 21:03
 23/45 anonim ***** válasza:
80%

mindennapi frusztralt incel kerdesunket add meg nekunk ma..


hiaba probalod a sikertelenseges a nok allitolagos magas igenyeire vagy a kulso/anyagi hianyossagidra fogni, sut rolad, hogy ha ilyen kerdest kiirsz, valoszinuleg a szemelyisegeddel van a legnagyobb problema. csak persze egyszerubb azt mondani, hogy nem vagy 190 centi es ezert kosraznak ki, de ez egyszeruen nem igaz, hiaba faj beismerni, de eselyes, hogy a gond belul van.

nagyon sok csunya, buta, csoro ferfiismerosomnek van bartnoje. egyreszt hasonlo kategoriaban kell keresgelni, masreszt meg lehet, ezek a ‘kopcos segedmunkasok’ is jobban ertenek a nokhoz, mint az ilyen frusztralt nogyulolok.


amugy meg mi lenne, ha sirankozas helyett elkezdenel tenni erte, hogy mondjuk kozelits ahhoz, amilyen ferfit szerinted a nok akarnak?

2021. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
82%
egyebkent meg nem tudom, honnan veszed, h itthon annyira keves a no, pont hogy a statisztikak szerint valamivel tobb no is el itthon, mint ferfi. ne a tinderbol meg a hasonlo kiehezett kanok gyujtohelyeibol indulj ki.
2021. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
87%

"amugy meg mi lenne, ha sirankozas helyett elkezdenel tenni erte, hogy mondjuk kozelits ahhoz, amilyen ferfit szerinted a nok akarnak?"


Egy másik hasonló kérdésnél írtam egy hosszú listát, hogy mivel javíthatnának a megjelenésükön, majd 2-3 sorstársa nekem esett, hogy iszonyat ostoba vagyok, mert a csúnya férfin nem lehet segíteni, a nők meg amilyen rohadék felszínesek a csúnyákkal nem állnak szóba.

2021. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
78%
ez jellemzo rajuk, hogy ha valaki nem partner a nok szidasaban, hanem mondjuk epito jellegu kritikat vagy tippeket fogalmaz meg, egybol jonnek a kifogasok meg a frocsoges, de konkretan tenni semmit nem tettek meg soha, h kilepjenek a nyomorukbol. ezek szerint vannak a ferfiak, akik helyesnek, gazdagnak SZULETTEK es vannak ok, a csunyak es csorok, akiket megvetnek a nok. de abba nem gondolnak bele, higy mondjuk ezek a gazadag megnyero kulseju ferfiak esetenkent krva sokat dolgoznak es tesznek mind az anyagi helyzetukert, mind a kulsejukert. egyszerubb szidni az eletet, hogy masok ‘mazlistak’. es akkor csodalkoznak, h az ilyen mentalitastol a normalis no menekul.
2021. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
42%
Ennek nem a matek az oka. Ha több nő lenne, akkor sem lenne minden férfinak nője.
2021. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
36%

"vannak a ferfiak, akik helyesnek, gazdagnak SZULETTEK es vannak ok, a csunyak es csorok, akiket megvetnek a nok."


Leírod az igazat, aztán megmagyarázod, hogy nem is úgy van. Miért?


A külsődet öröklöd, azzal semmit nem tudsz csinálni, aki jóképű az az is marad, aki nem az az nem fog változni, ezen a az izmosság, öltözködés, semmit nem változtat, aki ronda az kigyúrva, kiöltözve is ronda.

A jó keresetet két dolog határozza meg az IQ-d, azt öröklöd és az oktatásod, amit a családi háttered határoz meg, vagy egyenesen öröklöd a pénzt is.

Ez így van, ez egy kellemetlen igazság, mert te is megpróbálsz belőle viccet csinálni, de ettől még így van.

2021. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
62%
Na amint láthatod, meg is érkezett egyikük.
2021. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
37%

Na amint láthatod, meg is érkezett egyikük. Azoknak, aki a valóságban él, és nem netes fórumokon. Javaslom nejetek ki néha ti is a való világba, és akkor rájöttök, hogy így van, ahogy írtam.

Az a baj, hogy hazudtok magatoknak egy szép kis álomvilágot, és ezt mondjátok újra és újra és újra ez az echo chamber jelensége. Jó dolog álmodozni, csak aztán ha pofára esel, akkor kellemetlen lesz.

2021. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!