Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a reakció elég szörnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a reakció elég szörnyű szerintetek ez milyen vélemény?

Figyelt kérdés

Találkoztam az egyik exemmel, akivel azért szakítottam, mert iszonyat érdek ember gondolkodása volt, és ez nagyon nem tetszett nekem. Mindig mindenkiben azt nézte hogyan férközhet a bizalmába, hogy azután hasznot vehesen belőle. És engem is kihasznált, mert pénzt kéregetet tőlem, amit sose adott vissza mert azzal jött hogyha egy pár vagyunk akkor alap dolog hogy segítsük egymást anyagilag és lelkileg is. Jah csak nem éltünk együtt hanem csak járogattam vele. És azzal bántott meg amit nem értek az egészben, össze futottam vele a boltban, mert sajnos egy városban élek vele, és meg kérdezte hogy mi van velem, hogy vagyok, és el mondtam neki sajnos őszíntén hogy azért lett most vége egy kapcsolatom mert a páromnak fontosabb volt a munkája mint én, és többet törödött azzal mint velem. Erre azt mondta, hogy én rám nagyon kell figyelni hogy bárki is meg szeressen mert én túl bonyolult vagyok, és nehéz esett és ne várjam azt hogy bárki hamar meg szeressen mert velem van a baj, ne akarjak mindent nagyon hamar főleg ne érzelmeket. És ezzel nagyon meg bántott. ÉS mikor hazafelé jöttem azon járt az agyam hogy tényleg nagyon kell rám fokuszállni hogy engem meg lehessen szeretni és engem nem lehet szeretni ennyire rossz lennék.


23/N



#szeretet#szerelem#érzelmek#vélemények#kapcsolatok
2021. jan. 13. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ezt mi (akik mégcsak nem is ismerünk!) meg tudjuk mondani? Ez a szöveg lehet tudatos önbecsülésrombolo ugyanugy mint segitö szándéku.
2021. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rá, magával van baja. Épp te írtad az elején, hogy érdek ember, pénzt kuncsorog stb. Nekem is ilyen volt a pasim, elhitette velem, hogy én vagyok a rossz, meg rajta kívül az egész világ, miközben kihasznált mindenkit. Ezek ilyen nárcisztikus barmok, nem kell velük foglalkozni.
2021. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából, az érdekelne, hogy abban igaza lehet hogy egy embert csak akkor lehet meg szeretni, ha honapok telnek el, és nagyon figyelünk rá?

Mert másképpen nem is lehet meg szeretni senkit se?

Mert ezzel a beszolással nagyon meg bántott. Alapból alig van önbecsülésem mert eddig vagy lelki szemetes voltam a pasiknak, vagy le húztak mint ez a pali tette hogy kéregetett tőlem és sose adta vissza és mindenkiben a rosszat látta de magában sose.

2021. jan. 13. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Akkor fognak szeretni, ha te jól érzed magadat. Ez egy ilyen közhely, de igazából tényleg az van, hogy egy férfi akkor értékel és zúg beléd, ha TE meg vagy elégedve magaddal, jól érzed magad a bőrödben és olyan dolgokat teszel, amiktől értékesnek érzed magad. Ha azon keseregsz, hogy téged nem lehet szeretni, meg ilyen meg olyan vagy, akkor valószínűleg tényleg le fognak lépni.

Szerintem hagyj most egy kis időt, hogy felszívd magad, ragyogj, aztán jönni fognak utánad a pasik.

2021. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de amugy is minek valaszolsz oszinten az erdekember exednek? Mondtad volna egy nagy mosoly mellett, hogy “jol vagyok, koszonom”. Nem kell mindenkihez oszintenek lenni. Foleg nem olyanhoz, akinek hatsoszandekai lehetnek. Lehet, hogy csak meg akart bantani, amiatt okoskodik.
2021. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát sikerült meg bántania sajnos, mert ő alapból olyan aki lehuzza lelkileg az embert és mellette nem tudtam se kiteljesedni,se önértékelést nyerni, szóval nem csak a pénz dolog miatt szakítottam vele, hanem mert van egy stilusa amiben azt éreztem rosszabb vele mint elötte volt minden nekem.
2021. jan. 13. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
ok... mit foglalkozol exel? Nem véletlen ex a neve.
2021. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de nem tudom figyelmen kívül hagyni: figyelj az írásképedre! Valami borzalom. Voltak mondatok, amiknek többször kellett nekifutnom, mert se tagolás, se központozás, vesszők használata nuku az igekötők pedig rettegnek az igéktől.

Kérdésre válaszolva: aki ismeretlenekbe zúg bele, ak gyerek. Szóval igen, kell idő, mire megismersz valakit, és megszereted, belészeretsz. Nem tudom ezen miért kell megsértődni, vagy ezt mégis hogyan lehet bántásnak szánni. Nyilván vannak, akikre könnyebben ráhangolódik a többség, és vannak, akikre nem. Ebben sincs semmi sértő, vagy hasonló. A bonyolultság meg, kinek mi bonyolult. A legtöbb férfinak a mosógép, de még a szennyes kosár is maga az ördög, mások pedig simán kezelik mindkettőt, és még a villanyszereléshez is értenek. Neki bonyolult voltál, lelke rajta, nekem picit túl egyszerű lennél az írásképed alapján, másnak pedig pont tökéletes leszel. Nem lehet mindenkinek megfelelni, de szerencsére nem is kell.

2021. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!