Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek utasítottatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek utasítottatok már vissza nőt, aki közeledett felétek?

Figyelt kérdés
Nők terén teljesen sikertelen férfiak tapasztalatai érdekelnének, vajon megesett-e velük az hogy ők hárították nő közeledését valami miatt?

2021. jan. 14. 21:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%

Igen, velem megtörtént, hogy elutasítottam egy lányt. Még általánosban történt, hogy az osztálytársam belém szeretett.(őszintén szólva nem tudom, hogy mi tetszett meg neki bennem) Nem vagyok izmos, jóképű, ezenfelül nagyon csendes és visszahúzódó vagyok, ennek ellenére Ő képes volt belém szeretni. Én hülye meg elutasítottam, mert másba voltam szerelmes. Azóta senki nem szeretett belém, én meg sokmindenkibe voltam szerelmes, de senki se viszonozta.

Így 5 év elteltével már rájöttem, hogy óriás hibát követtem el.😭

18/F

2021. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Azért a korrektség kedvéért:én is népszerűtlen fiatalember vagyok, és nem egy nőci, csak érdekel hogy más hol szúrta el, vagy miképp alakult úgy ahogy, ezért a kérdés

A 18 év egyébként kevés ahhoz is hogy sikertelennek legyél nevezhető, neked nem dőlt el még semmi az általánosban

2021. jan. 14. 21:41
 3/32 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem igen mert akkor mar lenne tarsuk
2021. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
59%
Tudod agyad tud lenni legnagyobb gatad..
2021. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Valtoztas nem csak tested tudod munkaval formalni hanem lelked is
2021. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
23%
#4 Az ágyam miért lenne a gátam?
2021. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ki számít incelnek, és hány éves kortól?
2021. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy minek számít, hanem az hogy túl fiatal ahhoz hogy komolyan lehessen venni mint sikertelen férfit, legfeljebb rossz úton jár
2021. jan. 14. 22:00
 9/32 anonim ***** válasza:
18%

Utasítottam már el nőt, de azért mert egyáltalán nem jött be, ráadásul bolond is volt. Vagdosta magát, miattam.... El is keserített, hogy egy normális lánynak meg nem tetszettem.


A karantén azért sokat segített, csökkent a libidóm és a szerelem iránti vágy is.

21F

2021. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Szedjel hormon fokozokat
2021. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!