Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan pasi aki beletörődöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi aki beletörődött,hogy sosem lesz (számára) normális párja,de sajátgyereket mindenkép akar ezért,csinál egy olyan nőnek akivel muszájból elvan, majd külön megy tőle?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb.. vége lemaradt:(. De kb az igazival kompromisszumok nélkül.

Bár sokat olvasom a pasik nem is akarnak gyereket,sok pasit ismerek aki nagyon jó apuka lenne de sok lánynak nem jön be....

Azért egy nő csináltat gyereket dolog az elég általános.



2021. jan. 15. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, szeretnék több gyereket is férfi létemre, de jelenleg egyedülálló vagyok. Akiket ismerek lányok még tanulnak x évig, nem akarnak gyereket, fél város végigment rajtuk... Persze biztos van olyan, aki akarna gyermeket 1-2 éven belül és normális is, csak még nem találtam meg.
2021. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 28 vagyok, de ilyen jellegű álmaimat már elengedtem...
2021. jan. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na azért annyira még nem futottunk ki az időből szerintem, de tény és való, hogy vannak akik jobb helyzetben vannak. :)
2021. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!