Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik bevállalnának olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik bevállalnának olyan párkapcsolatot, ahol a másik félnek màr vannak gyerekei, ez mennyire számít?

Figyelt kérdés

Csak azokhoz szól a kérdés, akiknél ez jàtszik. (A "nem nevelem/tartom/viselem el más kölykét" válaszok értelemszerűen most lényegtelenek, mivel egy konkrét dologra vagyok kíváncsi.)


Mennyire/milyen tekintetben jelentős, hogy a gyerekek egy apától/anyától, vagy különbözőtől vannak?


(Nem személyes indíttatás, csak mostanában több olyan kapcsolatot is láttam szétmenni, ahol már voltak hozott gyerekek, és vállaltak közöset is.)



2021. jan. 15. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem több exbarátnőmnek is volt gyereke, nem okozott gondot, mert mindkettejüket megismerni igyekeztem, hogyan tudok a személyes kibontakozásukhoz hozzájárulni.
2021. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez így rendben is van, de nem gondolnád-e felelőtlennek, vagy megbízhatatlannak azt, akinek mondjuk 2 gyereke van 2 apától?

(Én azt az elvet vallom, hogy minden éremnek 2 oldala van, hogy ki kivel miért megy szét, de mégis úgy gondolom, a többség szerint az nehezebb eset, mintha 2 gyerek 1 apától/anyától.)

2021. jan. 15. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ h mellettem is hasonlóan rossz döntéseket hozna-e.
2021. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Nőként mondom ( nincs saját gyerekem) az a baj , egy bizonyos kor után már olyan a felhozatal hogy ezt el kell fogadni, ha más téren rendben van a pasi.

De eltartani , nevelni nem szeretném más gyerekét,alap viszonyt fenntartók vele de tipik pótanyuci nem szeretnék lenni ezt el is mondom az elején, aztán aki elfogadja oké ha nem, nem egymást keressük.


33N

2021. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve ismerek egy késő harmincas hölgyet, akinek két apától van két gyereke. Folyamatosan az igazit keresi. Hogy is mondjam... nagyevő, tavaly 4 "kapcsolata" volt, de a szilvesztert már egyedül töltötte. Nem tudom, őmiatta mennek e szét a kapcsolatai vagy a fickók miatt, ennyire nem vagyunk közeli ismerősök, mindesetre nem gondolom egészségesnek ezt az életvitelt. Szóval nem lennék az idei első kapcsolata és nem a gyerekek miatt.

A kérdésre: a korban hozzám illő nőknek általában olyan korú gyerekei vannak, akiket már nem nagyon kell nevelni, de ha kiskamasz mondjuk, nekem az sem lenne probléma. F50.

2021. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utolsóval értek egyet.Nekem két felnőtt fiam van.Szintén 50 vagyok.

2 éve van egy kapcsolatom.Ahogy az előző irta.A korpárhuzam stimmelne.Csak mivel a párom 34 éves,a nevelt fiunk csak 6.

Közöset egyikünk sem akar.

Ő rossz szülési tapasztalatokkal,én pedig úgy erzem,hogy nem lenne már türelmem mindent ujból lejátszani.Ez is épp elég,hogy bevállaltam .

Mert nem úgy működök,mint a 3# válaszoló.

Aki A t mond,az mondjon B -t is.

Nem az én gyerekem ,ez igaz.De a párom gondjai,problémái az enyémek is.Nem hinném,hogy ölbetett kézzel kellene figyelgetnem,hogy mi történik velük,és csak a nekem kellemes,meg jó dolgokat nézni,és nem egy idegroncs,leharcolt nővel képzelem el a jövőt,ezért a nevelési feladatokat is közösnek tekintem.

Igy tartom korrektnek.

2021. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!