Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetnék egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék egyedülálló, csúnya, vékony, fiatal (20-30) nőkkel?

Figyelt kérdés
Az online társkeresők nem érdekelnek, mert pár kép alapján nem lehet döntést hozni. Mivel a saját kategóriámban keresgélek ezért csúnya és vékony lányokat keresek!
2021. jan. 16. 07:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is ennél nagyobb vágya egy nőnek, hogy a barátja csúnyának lássa őt.
2021. jan. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne számomra legyen csúnya, hanem objektíven értettem.
2021. jan. 16. 07:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen nő nem akar csúnya lenni, mivel mind tudják, hogy a mai világban az emberek kifejezetten sokat várnak egy nő külsejétől.


Az, hogy te csúnya nőket keresel kifejezetten(!) azt jelenti, hogy nagyon leljebb adtad a mércét. Nyilván nem fétis miatt, hanem mert azt hiszed, azokkal könnyebb dolgod lesz! Ha nemtudnák a szándékod, szerintem nem örüljének.


Egyébként meg a csúnya nőket nehezebb felszedni mint a szebbeket. Ha ő csúnya, szerinted elhiszi, hogy bejön bárkinek is? Azt hiszi, csak hülyíteni akarod, vagy mást akarsz, pl. kirabolni.


De próbáld csak meg, összejöhet a dolog. De ha már belevágsz a csajozásba, inkább a szebbeket kellene megkörnyékezni, akik annyira nem frusztráltak.


+ egy infó: nincs olyan hely kifejezetten, ahol a csúnya nők gyülekeznek, bárhol találkozhatsz velük a világban.

2021. jan. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*ha tudnák a szándékod
2021. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha meg a szebbekre megy az a baj, hogy "nem tudja hol a helye".

Ja, nem frusztráltak, csak simán lekoptatják.

2021. jan. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Azért ezt a kérdést szívesen linkelném azokhoz a kérdésekhez, hogy miért van az, hogy még a duci nők is kellenek mindenkinek. Dehogy kellenek, itt a példa: lehet ronda mint egy tescós szatyor, csak vékony legyen :-)))
2021. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is vékony vagyok azért írtam ezt a feltételt.
2021. jan. 16. 10:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, de ez a feltétele szinte minden pasinak. A társkeresőn fönn van, 170/90 és sportosnak írja magát, valami súlyokat emelgethet is, de pocakos, elhízott. A nőnek lehet akár 8 általánosa is, de ne legyen molett. Ez a kulcsszó. Vagy még jobb: max 60 kiló.
2021. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Felmész bármelyik társkeresőre és minden 20.nő ilyen. Az a gond sok konkurenciád.
2021. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alfi2 válasza:
A társkeresők egy lyukas garast nem érnek, voltam olyan társkeresőn is, ahol 3 hétig senki meg nem nézte a profilomat, és senki nem válaszolt a leveleimre. Ja, és egy 49 éves, jöttment mérnökember vagyok...
2021. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!