Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyárimunkás nagy pénisszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyárimunkás nagy pénisszel vagy ügyvéd kis pénisszel?

Figyelt kérdés

Melyiket választanátok nők?


Gyárimunkásnak 20 cm

Ügyvédnek 12 cm



2021. jan. 16. 16:21
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok nő, de a logika azt diktálja, hogy az ügyvéd. Aztán amíg rohangál a dolga után, addig a nagyfarkú melós besegít az asszonykának😄
2021. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
89%
Olyan nincs, hogy bankár 18 centivel?
2021. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, én ki vagyok. Ha egy gyári munkás leány akkor nyilván Ő lenne az esélyesebb. Mivel azt senki nem gondolja, hogy egy ügyvédnek komoly kapcsolatra kell egy munkás lány. Ha egyetemista lány vagyok akkor az ügyvéd! Nőként mondom, nincs akkora jelentősége a méretnek.
2021. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a 12cm bőven nem kicsi, egyébként pedig nem a méret a lényeg. Kicsi vagy nagy, ugyanúgy lehet kényeztetni, ugyanúgy lehet elelvezni mindkét félnek.
2021. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
88%
4-es vagyok, egyébként pedig azt választanám, amelyikukbe szerelmes vagyok (nálam a szerelembe esés mindig a szex előtt történt, így biztosan nem befolyásolta a választásom).
2021. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
77%

Feleségül mennék az ügyvédhez, és néha diszkréten dugnék egyet a gyárimunkással....


Erre gondoltál?....

2021. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
78%
Átlagos tanár:)
2021. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
91%
egyik sem.
2021. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
88%
Mikor indul újra a suli?
2021. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
89%

Néhány férfi nagyon el van tájolva..

Hiába van neked 30 centis, ha csak ki-be ki-be ki-be nyomogatod 🤣

Mikor értitek már meg, hogy a “nem a méret számit” duma nem kamu, inkabb vagyok egy mikropéniszes férfival, aki sok minden mással ki tud elégíteni szexuálisan es boldoggá tesz, mint egy hatalmas farkú nyomival, aki azt sem tudja hogy érjen egy nőhöz...

Elhiszem hogy a férfiak a csiki-csukival jutnak el az orgazmusig, de a nőknek a szexben NEM a ki-be nyomogatás a “creme de la creme”, értsétek már meg!!!

2021. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!