Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne elmenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne elmenni egy prostihoz? 26F

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon gondolkoztam még ezen, de most felvetődött bennem ez a kérdés. Annyit kell tudni rólam, hogy esélytelen barátnőt szereznem: egy ronda, esetlen, félénk lúzer vagyok, aki soha nem kellett egyetlen nőnek sem és valószínűleg sosem fog kelleni. A külsőm rettenetesen pocsék (ronda fej, magas vékony alkat), nagyon esetlen és félénk vagyok. Szerintetek jobb lesz ha elmegyek prostihoz, legalább valami tapasztalatot szerzek ezen a téren, aztán hátha onnantól kicsit több önbizalmam lesz. De nehezen tudom elképzelni hogy 26 évesen ezekkel az adottságokkal és ennyi év lemaradással valaha is lesz párkapcsolatom, akkor meg legalább eljárogatnék prostihoz.
2021. jan. 16. 20:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél, nyugodtan menj el
2021. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jó ötlet!
2021. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudtok esetleg ajánlani egy oldalt ahol jó a kínálat?
2021. jan. 16. 20:04
 4/26 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem szanalmas azert prostit fogadni mert.. nem mered kifejezni erdeklodesedet egy embertatsad iranyaban
2021. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
De vegulis azt a penzt sem cigire koltod
2021. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Gratulalok ahoz hogy egy erzeketlen penz alapu szolgaltatasa degradalod.. magadban a tarskereses akadalyat
2021. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#4

Nem az a gond hogy nem merem, hanem hogy ez sosem kölcsönös (tudom, nem a nők hibája, nem ők tehetnek róla hogy így nézek ki).


#5

Nem cigizek, meg amúgy sem akartam hetente járni.

2021. jan. 16. 20:10
 8/26 anonim ***** válasza:
17%
Keres olyat aki kolcsonos szimpatiat talaltok ezt nem oldja meg a prosti
2021. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Legkonyebb kifogast keresni
2021. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
14%
Egy gesa emlékiratai nezzd meg gyerekent hogyan eroszakoljak prostituciora lanyokat aztan gondolkoz el azon tamogatod penzeddel ezt a rendszert
2021. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!