Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érezte, hogy átverte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte, hogy átverte az élet?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és az egész tinikorom szorongással telt. Még soha nem volt barátnőm. Voltam pszichiátrián, de a pszichiáter azt mondta hogy nincs komolyabb bajom. Egy hónapot voltam kb bent. azóta időközben kiégtem. Sokat gondolkodtam hogy mindez miért történt velem, és arra jutottam, hogy nem tudtam megfelelni a normáknak vagy elvárásoknak. Ez rendkívül fáj. Mert szeretnék már egy rendes lányt magam mellé.

Igazából már nem izgat a szex gondolata se. csak fáj, hogy nekem az egész élet olyan nehézkesen megy...


Próbálom összeszedni magam de nagyon nehéz feldolgoznom, hogy a személyiségem nem kellet soha senkinek.


Volt már valaki hasonló cipőben? Vagy egyedül vagyok ezzel?



2021. jan. 17. 17:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ti hiszetek a vonzás törvényében?
2021. jan. 17. 17:58
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Én megértelek. Én is hasonló helyzetben vagyok. 30 éves koromig vártam hátha jobb lesz. Sajnos nem lett, 32 évesen én már végleg feladtam mindent.
2021. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Hasonlóakat éltem át lányként. Aztán az egyetemen egy csomó mindent olvastattak velünk, (olyanokat amit magamtól soha nem olvastam volna el) és valahogy szép lassan megváltozott a látásmódom. Ma már teljesen máshogyan értékelem a világot és saját magamat is, mint korábban. Sokkal boldogabb vagyok, de ez a boldogság csendes és egyszerű dolgokból táplálkozik. Gondolom az is hozzátett, hogy egyszerűen idősebb lettem pár évvel.
2021. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is folyamatosan olvasok, tanulok, fejlődök csak már fárasztó ez a folytonos küzdés a semmiért. Ajánlom a karóval jöttem József Atilla verset.
2021. jan. 17. 18:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt érzem. De szerintem a legtöbbünket átveri...az élet. Igazából nem az "élet" ver át, hanem a szülők, a tanárok, a barátok, ismerősök a társadalom, a hamis világképek.

Én is úgy gondolom, hogy születésem óta átvernek, sőt mondjuk ki hazudnak nekem.

Semmi sem úgy van ahogy azt mondják, amit belenevelnek az emberbe.

2021. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én a nőknél jöttem rá erre, hogy az engedd előre, vigyél virágot stb nagy átverések hazugságok. Ezek teljesen ciki dolgok. És akkor még a politikáról nem is beszéltem.
2021. jan. 17. 18:47
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Ezt amit 6-ál írsz kérdező hülyeségnek tartom. Mért lenne már ciki ha előre engedsz egy nőt vagy virággal, meglepetésekkel kedveskedsz neki?

Értem én, hogy átverve érzed magad de úgy érzem, inkább te vagy szerencsétlen és kivetíted a világra, hogy téged hű mennyire átvertek.

Persze aki romantikus filmeken meg ilyeneken nevelkedett persze, hogy meglepődik, hogy az élet nem olyan egyszerű mint ahogy ott látta.

2021. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Lassan 26 leszek es nekem sem volt meg baratnom es nem ugytunik,hogy lesz is valaha szoval nagyon nem vagy egyedul!
2021. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Ezzel én is így vagyok.

Utána nézek dolgoknak,olvasok,tapasztalok ahogy írja a #3 válaszoló lassan nekem is megváltozott a látásmódom ezek miatt.

Én már beszéltem ezekről a szüleimmel,nem hibáztatom őket,őket sem a legjobban nevelték a szüleik és ők is csak úgy tudtak minket ahogy látták,nyilván valóan már máshogyan csinálnák,de mire rá jön az ember sokszor már 50 év felett van.

Ez a világ így van kitalálva.

Lehet valakinek butaság de csak saját magad bírod az életedet rendbe tenni.

Ne hagyd magadat befolyásolni a média és az internet iránt.

Nekem az egyik tanárom anno még azt mondta mi fiatalok túl bonyolítsuk az életet,pedig egy adott dolgot sokkal egyszerűbben is meg lehetne csinálni,később ahogy bele gondoltam tényleg igaza volt.

Semmi sem könnyű az életbe de nem is lehetetlen.

Ha te barátnőt szeretnél akkor először saját magadban kell rendet tenni,végezz önismeretet,kezdj el olvasgatni a nőkről,sportolj mert sokkal jobb lesz tőle a közérzeted,legyél vidám,fontos a jó kisugárzás,legyenek terveid,mosolyogj, érezd jól magadat a testedben,ezek nagyon is számítanak.

Próbáld ki nőknél is az 5 másodperces szabályt,ha meg tetszik egy adott nő ne gondolkozz rajta ő mit gondol éppen rólad,kezdj el számolni ötig és közben menj oda hozzá,az emberi agynak ennyi időre van szüksége hogy meggondolja magát és ne cselekedjen.

Ezt az öt másodperces szabályt máshol is alkalmazhatod, pl reggel felkelésnél is,de akár házi munkáknál is, lehet hogy rossz volt a hangulatod de amit már csinálod a feladatodat már is boldogabb tudsz lenni pl ha valamit sokáig halogattál.


Sok sikert!


22F

2021. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! és neked is 9-es!
2021. jan. 17. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!