Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha fél éve írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha fél éve írok egy fiúval facebookon, de még nem találkoztunk, de viszont szinte napi szinten össze veszünk ez miért lehet? Talán nem illünk össze vagy a távolság miatt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nektek ez a napi szórakozás.
2021. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok szabadidőtök van, amit a lehető legsz@rabbul töltötök el - ezt jelenti.
2021. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, de én biztos nem állnék le vitázni olyannal, aki fél év alatt nem tudott elhívni sehova, nem ér annyit xD
2021. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolat, csak sima beszélgetés. Ezért nem értem a vitát-
2021. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát úgy, hogy beszélgetünk valamiről és nem értünk egyet. Mást gondolunk és annyira belemerülünk, hogy a végén veszekszünk facebookon vagy telefonban és mindennek elhordjuk egymást. Utána kibékülünk kicsit jóba vagyunk és megint veszekszünk, tiltjuk egymást, de feloldjuk és így megy fél éve. Megint jóba vagyunk, majd megint veszekszünk.
2021. jan. 17. 21:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dettó 4. Nem kapcsolat kategória ez már túl van netezve. Gondolom jó messze laktok egymástól. Ha rendes akarsz lenni magadhoz, környékbeli normális pasinak adsz esélyt.
2021. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de az ellentétek vonzzák egymást, talán.
2021. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fel dobhatnád neki mikor fogtok talizni? 😁

Kíváncsi lennék mit reagálna rá?

2021. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem, azt mondta előbb utazzak el én elsőnek és utána ő is eljön hozzám, de egy napra nem éri meg a távolság miatt őszerinte, úgyhogy egy hétvége legyen.
2021. jan. 17. 21:23
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nálam is volt hasonló. Ugyan mi nem vitáztunk minden nap, de voltak nézeteltérések. Mindkettőnk érdekében megszakítottam vele a kapcsolatot.Ezt javaslom neked is!
2021. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!