Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti meg tudnátok bocsátani a ghosting-olást ha utána pár hónap múlva felkeresne a nő?

Figyelt kérdés

Nyilván akkor ha olyankor is szinglik vagytok még...


Milyen indoklást fogadnátok el vagy mit kellene mondani?


26N


2021. jan. 18. 12:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem kórházban feküdt, vagy nem titkos, kommandós akcióban vett részt, akkor nem.

HA, fullos, akkor 1X megraknám.

2021. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
35%
Meg.
2021. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
54%

Két lehetőség van:

- Ha nem annyira jó nő, akkor elküldeném nem finoman a qva anyjába

- Ha nagyon jó nő, akkor színlelném, hogy igen, megdugnám párszor, aztán én ghostingolnám

2021. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 BeefEater ***** válasza:
100%
Nem. A normális kommunikáció szerintem alapvető elvárás és a ghostingolás attól nagyon messze van.
2021. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem. Sőt, minden barátomnak az ellenkezőjét javasolnám. Aki ghostingol, az emberileg olyat mutatott meg magáról, ami nem fér bele. Hacsak nem, az első által felsorolt dolgok történtek..

de ha meg ilyet hazudik, az még rosszabb!

2021. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
87%

nem. undorító és megalázó dolog a ghostingolás, ha már beszéltünk, akkor meg pláne.


Ha nem volt benned annyi gerinc, hogy ghostingolás helyett, normálisan utasítson el, ne jöjjön később. Felnőtt emberek vagyunk, nem kell játszadozni a másik érzéseivel. Gondolom a ghostingolás más pasi miatt történt, azzal nem jött össze és ha nincs ló, jó a szamár is.


Nevetséges...


30f

2021. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

6 Nem más pasi hanem családi problémák miatt emiatt lakhatási probléma is, és nem ismertem annyira hogy ezt kiteregessem neki, nem is voltam lelkileg sem olyan állapotban.


Mindegy próba szerencse ,hogy fog hozzáállni.

2021. jan. 18. 13:07
 8/42 anonim ***** válasza:
97%

ne haragudj, de valamit csak kinyőghettél volna. "Ne haragudj, mostanában nagyon összejöttek a dolgok"


2 mp volt leírni. Beszéltetek akár egy kicsit is nem? Ha igen, akkor tiszteletlen dolog és kinézném belőled, hogyha lesz valami más gondod, akkor máskor is szó nélkül fogsz lelépni.


Mondom, ha már egy kicsit is beszéltünk: Aki 1-2 szót nem képes leírni miért nem reagál, az többet nem fog érdekelni.

2021. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez azt az érzést keltené, hogy szórakozni akar velem, vagy csak szexre kellenék neki. Ghosting után tuti nem állnék le a lánnyal, már csak a büszkeség miatt is. Azért az embernek legyen tartása.
2021. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

9 igen. Meg a ghosting az nem olyan, hogy most 2-3 napra eltűnsz, mert elfoglalt vagy. Bár szerintem akkor is bunkóság eltűnni a semmibe, de érthető ha tényleg elfoglalt és nincs ideje üzeneteket olvasni. (bár a legtöbb nő olvasgat üzenetetket és úgy nem reagál...)


de mondjuk 1 hétre eltűnni a fenébe, hogy annyit sem ír "figyelj, majd kereslek", az nekem már sok.

2021. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!