Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok az olyan férfiaknak, akiknek a hagyományos ismerkedési, udvarlási kisérletei rendre kudarcba fulladnak az előnytelen külseje miatt?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem merek, vagy nem tudok beszélni. Oda is merek menni nőkhöz, meg is merem szólítani. Milyen nőknél próbálkozzak? Igénytelen, vagy rosszul öltözött nem vagyok.
2021. jan. 19. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Ez olyan, mintha frissen bekerülve a sittre megkérdeznéd a rabtársaidat, hogy "Mondjátok, hogyan térhetnék jó útra?"


Ezen az oldalon csapódik le a legtöbb incel, ez maga a virtuális pokol.

2021. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Olyan helyre mennék, ahol sok nő van és lassan ismerkednék. Ha előnytelen a külsőd, akkor azt tudod csinálni, hogy hosszabb ideig ismerkedsz a lányokkal, mielőtt bepróbálkozol náluk. Akár 1-2 év is kell ahhoz, hogy az illető elfelejtse, hogy "előnytelen" a külsőd. Esetleg egy lányt tudsz beszervezni magad mellé, aki "körülrajong" barátilag, hátha az növeli a csajozási esélyeidet.
2021. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Fejleszd az érzelmi intelligenciádat, tanuld meg mások testbeszédét és arckifejezéseit összességében értelmezni.
2021. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3#,köszi ez jó ötletnek tűnik. Tudsz esetleg a témában valami könyvet ajánlani amit elolvashatnék? Ami testbeszéddel foglakozik és tudod hogy jó könyv. Amúgy gondoltam már erre én is régebben, hogy lehetséges, hogy félreértem a szituációkat.
2021. jan. 19. 10:02
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
mitol elonytelen a kulseje? valtoztasson rajta.
2021. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
A 3-mas által írt hülyeségek helyett én elkezdenék edzeni.
2021. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddzek már rég, kb 10 éve, azelőtt is sportoltam. Viszont alacsony vagyok, kb 165 cm és nem túl bizalomgerjesztő az arcberendezésem.
2021. jan. 19. 10:31
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Olyan helyen próbálj ismerkedni, ahol sokszor találkozol nőkkel, így talán valaki beleszeret a személyiségedbe. Ilyen például egy énekkar, egy kirándulócsoport vagy egy vallási csoport.
2021. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Nyolcassal abszolút egyet értek. Az első benyomás fontos. De ha nem rögtön párkeresési szándékkal ismerkedsz, hanem valami hobbi kapcsán, akkor a személyiséged kerül előtérbe. Van idejük megismerni, és ha megkedvelnek, akkor már kevésbé számít a külső.

Persze ez nehéz, mert nem mindenkinek van olyan hobbija, ahol emberekkel jár össze rendszeresen, pláne most, a korona alatt.

2021. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
8-assal én is egyetértek. Az ilyen random "ismerkedjünk" dologra én sosem voltam vevő. Mindig úgy lett kapcsolatom, hogy előtte már ismertük egymást valahonnan: sőt ismerőseim túlnyomórésze is így ismerte meg a párját (ifjúsági csoport, közös barátok, zenekar, tánciskola, nyelviskola, valamilyen tanfolyam, szervezett utazás, stb.)
2021. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!