Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közösségi média hiánya ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösségi média hiánya ilyen nagy baj??

Figyelt kérdés

fb, insta, twitter nélkl már nem lehet ismerkedni?


amint kederül, hogy nekem nincs egyből azt hiszik hogy titkolni akarok valamit, a családőmat, csajomat, esetleg sorozatgyilkos lehetek :D


2021. jan. 19. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Fura, de valakinek meg pont bónusz, hogy ilyen dilettáns vagy!
2021. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Számomra nem lenne baj, sőt. Véleményem szerint negatív hatással van a kapcsolatokra ez a digitális világ, rengeteg inger éri az embert akarva/akaratlanul.

Szerintem a megcsalások száma is kevesebb lehetett (nem tudom, csak én így feltételezem), amíg nem annyiból telt befűzni valakit, hogy x oldalon ráírtál és befűzted.

2021. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
#1 Az nem inkább deviáns akart lenni? xd
2021. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Most őszintén, olyan nehéz egy Facebook profilt csinálni?

Nekem is van. Kb soha az életben nem lépek be, nem posztolok, nem lájkolok, de arra nagyon hasznos, hogy emberek megtaláljanak ha akarnak valamit, vagy hogy Messengeren beszéljek a barátaimmal.

Az összes többi nekem sincs.

2021. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

Már szinte nincs olyan ahova ne kellene pl Tanfolyamra jarok online közös Messenger csoportba toltiik fel a feladatokat a megoldásokat is ott beszéljük meg stb.

Már minden téren szükséges nem csak az ismerkedés miatt.

2021. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez aztán szép.. szóval "dilettáns" nak tartasz e miatt?! :/
2021. jan. 19. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

5-ös, ahhoz pont nem kell.

Szakmai csoport miatt csináltam, de kamu profilt, kapja be mindenki.

2021. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

7 Nálunk kamu profilt nem fogadták el. De ez gondolom intézménytől is függ.


Meg az ha van egy Facebook profil és elérnek rajta, 1 db felismerhető fotóval nem egyenlő azzal hogy valaki azon éli az életét. Minimálon is oké.

2021. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem sincsenek ilyenek, inkább viber és társai. Ott is lehet ingyen beszélni és üzenni. És nálam is hiszti van, ha nincs fb és társai, ami gyűjti az adatokat a felhasználóról és cenzúráz igazságtalanul, hát kösz nem kérek belőle. 30F
2021. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

egy "gagyi" tanfolyamhoz miért kell facebook?

illetve mi értelme van csak beregisztrálni és nem használni? vagy csak pár ember miatt? ennyi errővel veszek egy facebook clone scriptet és újra lesz magyar facebook...

2021. jan. 19. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!