Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ezek közül melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ezek közül melyik lenne az a tulajdonság, amelyik miatt nem tudnátok hosszú távon együtt maradni egy nővel, ha a többi mondjuk mind stimmel?

Figyelt kérdés
1. csúnyácska. 2. buta. 3. alapvető dolgokban másképp gondolkodtok, más a napi ritmusotok, sokat vitáztok. 4. Hisztis, dráma királynő. 5. Sokkal kevesebbet vagy többet keres.
2021. jan. 19. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1-2-3-4.

Plusz makacs.


Az 5. nem számít

2021. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Ezek közül mindegyik, bármelyik kizáró ok lenne.


Illetve az ötödik pont az félig-meddig;

Igazából csak sokkal kevesebbet kereső nőim voltak eddig, mert én meg elég sokat keresek.

De ha keres annyit, hogy a saját igényeit fedezni tudja, és nem nekem kell eltartani, illetve nem tart rá igényt, hogy költsek rá a sajátomból, akkor nem érdekel, ha sokkal kevesebbet keres.

2021. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Ha szép vagy és csinos, akkor egyik sem gond. Ha butácska, az még előny is.
2021. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3,4.

Az fizetés nem számít. Volt csúnya, és buta barátnőm is, de kedvesek, humorosak voltak, és szerettek engem. Sokkal szívesebben vagyok egy ilyen lánnyal, mint egy rosszindulatú, gőgös, hisztis szépségkirálynővel.

2021. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút kizáró


2: A buta emberektől a hideg kiráz. Pláne, ha mellé még értetlen is.


3: A sok vita és az abból eredő feszültség megöli a kapcsolatot.

A többivel nincs bajom. A másként gondolkozás nem probléma, nem kell mindenben egyetértenünk. A napi ritmust meg nagyjából össze lehet egyeztetni. Úgyhogy ez a kettő nem negatívum.


4: Nem vagyok hülye, hogy egy ilyen nővel szenvedjek.



Egyébként


1: Ha hosszútávra tervezek vele, akkor tetszik. Az meg nem befolyásol semmit, hogy ki látja csúnyácskának.


5: Nekem nem számít. Nem a pénze miatt fog működni, vagy nem működni a kapcsolat.

2021. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
4-es lehetőséget jelölném meg. Hiába az esetleges véleménykülönbségek (ld 3-as lehetőség), az kellő türelemmel, odafigyeléssel áthidalhatók (legalább is nálam így megy). A hiszti viszont nálam nem nyerő.
2021. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
2 3 4 5
2021. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
a buta és hisztis nagyon számít, abszolut kizáro ok. A csunya és más gondolkodásmod csak "simán" kizáro ok. Az utolso nem számít.
2021. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1: Ha ez azt jelenti, hogy egyébként átlagos, viszont van 1-1 olyan tulajdonsága, amiben viszont átlag alatti (kisebb, de jól látható bőrhibák, elálló fülek...) az a legtöbb férfinél, így nálam sem kizáró ok

2: Ha a butaság alatt csupán a felsőfokú tanulmányok hiányát érted (ami szerintem nem butaság, de vannak akik szerint igen), akkor ez nem kizáró ok. Ha viszont a szó eredeti értelmében vett butaságot érted, az már bőven kizáró ok, főleg ha mellette még okoskodó is.

3: Egyértelműen kizáró ok, csak tönkretennénk egymást.

4: Ez is egyértelmű kizáró ok. Mindenkinek lehet 1-1 rossz napja, de ha nem bír magán uralkodni, esetleg így akar manipulálni, akkor röpülni fog.:)

5: Ha sokkal kevesebbet keres, az akkor kizáró ok, ha ez tartós és nem is akar változtatni rajta (kényelemből, megszokásból...). Ha sokkal többet keres, az pedig csak akkor zavar, ha őt is zavarja, hogy én kevesebbet keresek (egyébként nem keresek rosszul), és ezt rendszeresen szóvá is teszi.

2021. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Hosszú távon?


Össze sem jönnénk eleve.

2021. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!