Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért húz jobbra, ha nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húz jobbra, ha nem ír vagy felszívódik?

Figyelt kérdés
Teszem azt, tetszem neki, ezért júz jobbra, akkor miért nem ír rám, vagy ha mégis, egy kis beszélgetés után eltnűnik? Aztán mindenki nyavajog, hogy milyen nehéz párt találni. így tényleg.
2021. jan. 19. 19:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2021. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Lány.
2021. jan. 19. 19:45
 3/21 anonim ***** válasza:
Magasról tesz rád mert vannak jobb partik.
2021. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én meg férfi, és velem napi szinten előfordul. Most is tiltott egy facebook dating-en, mert szóvá mertem tenni, hogy miért lájkolt, ha másfél napon belül nem válaszolt. Így ismerkedjen az ember 2021-ben. És akkor lehet csodálkozni, hogy az embereknek a f@sza tele lesz az egésszel, és feladják. A neteset én is feladom, mert nem 1-2 hónapos "kapcsolatokra", meg alkalmikra van szükségem, amik az elmúlt 4,5 évben kijutottak nekem. Majd ha vége lesz a vírushelyzetnek, megyek a haverokkal személyesen ismerkedni bárokba, klubokba. Szerintem mindenkinek ezt kéne tennie.


29F

2021. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet velem van a baj, de csak olyat húzok jobbra, akivel akár el is tudnék képzelni valamit, persze kell hozzá társalgás, ismerkedés, de ha már ő is így gondolja, elkezdünk beszélgetni aztán napokig eltűnik, akkor tényleg fárasztó és felesleges lesz egy idő elteltével.
2021. jan. 19. 20:00
 6/21 anonim ***** válasza:

Meggondolta magát vagy valaki elhívta randizni, s úgy gondolja, hogy fair a másikkal szemben ha csak rá koncentrál.

Neked azért nem szól, mert mi van ha nem jön össze a pasival, te ott leszel.

2021. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

En se irtam ra minden matchemre.


Volt akit veletlen huztam jobbra. Volt aki masodszorra megnezve nem volt szimpatikus. Volt akinel megvaltozott kozben a profilja es nem tetszett. Volt aki jol nezett ki de nem volt szimpatikus es csak kivancsisagbol huztam jobbra hogy osszejon-e. Volt hogy nem volt kedvem uj embernek irni par napig vagy beszelgettem valakivel es 1-2 nap torolt akivel matcheltunk. Par honal utan meh belefaradtam a tibderbe, volt vagy 15 matchem akiknek nem irtam amikor toroltem.


25/F

2021. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én férfiként tapasztalom ugyanezt. Ráírok majd két napi várok egy háromszavas válaszra.
2021. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Fura mindenki... de ha kérdez, a válasz miért nem érdekli? hülyeség ez a tinder.
2021. jan. 19. 21:31
 10/21 anonim ***** válasza:
Inkább bunkokat húzol jobbra
2021. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!