Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen érzés ha idegenek bókolgatnak a képeitek alatt?

Figyelt kérdés

Szelektív a látásotok már erre, inkább idegesitő, vagy néha jól tud esni?

Jobb lenne ha leszoknának erről a férfiak?


2021. jan. 19. 20:03
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Nyilván attól is függ, hogy mit kommentel meg milyen stílusban, de alapvetően nem zavar, de nem is esik kifejezetten jól.

Barátoktól, ismerősöktől jól esik, kifejezetten idegesíteni akkor idegesítene, ha valami okoskodó f-sságot írna oda valaki.

2021. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsere ez nem tortenhet meg, ugy van beallitva.
2021. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon be lehet állítani, hogy ne jelenjen meg mindenki feed-jén, hogy képet cserélsz? Mert lecserélném a képem, de nem akarom, hogy LÁSSÁK. Utálom, hogy bejelenti az ismerősöknek.
2021. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

milyen idegenek? az mar regen rossz, ha idegenek is latjak a privat kepeidet.


amugy kellemetlen lenne, mert nyilvan felszedni akar es beprobalkozik meg masik 100 lanynak isproba-szerencse alapon. en nem szeretem az ilyen jellegu nyomulast.

2021. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én régebben Instagramon kaptam ilyen kéretlen bókokat (azóta letöröltem), és nem örültem túlzottan nekik, legfőképp mert nem olyan képeket tettem ki ahol a megjelenésem lett volna a középpontban, ezért kicsit furcsának éreztem őket.
2021. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 Igen, ezt be lehet állítani, sokan csinálják. Valahol van ilyen beállítás, ilyenkor nem lehet se like-olni, se kommentelni, és nem jelenik meg külön a hírfolyamban.

ON: Nekem a facebookom teljesen privát, instagramon pedig nem szoktak idegenek kommentelni. Random idegenek csak az üzeneteim (pontosabban: engedélykéréseim) között jelennek meg napi szinten, de az általában abból áll, hogy “szia” vagy “hi”. Egyetlen alkalomra emlékszem, amikor egy csoportba posztoltam egy szelfit, és valaki alákommentelt valami perverz szöveget, na, attól az undor fogott el. De szerencsére a többi csoporttag is rögtön felháborodott rajta, és hamar törölték az adminok.

Egyébként ha kommentelgetnének a posztjaim alatt, az nagyon zavarna, biztos, hogy leprivátolnám az instámat is onnantól kezdve.

2021. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem volt még rá példa.
2021. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hat meg, sőt, szánalmasnak tartom
2021. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!