Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nyugati nők miért sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyugati nők miért sokkal kedvesebbek, természetesebbek, aranyosabak?

Figyelt kérdés

Kiköltöztem pár hónapja Ausztriába, és mint otthon, itt is használom a Tindert. Meglepve tapasztalom, hogy a magyar lányok, lehet ugyan szépek (bár nem, vagy nem sokkal), de olyan szinten flegmák, egoisták, beképzeltek és műveletlenek mint egyetlen nemzetben sem. (Munkám miatt bejártam Európát több hetes/ hónapos tartózkodásokkal) A társkeresőkön végtelen cuki, kedves, természetes csaj keres magának párt külföldön. Nem csak árulják meg kelletik magukat. Lehet velük beszélgetni, találkozni, a szó jó értelmében nyitottak. Gyakorlatilag semmilyen igényemből nem leadva, 10x több matchem, randim van itt, mint otthon volt, pedig fővárosból nagyvárosba költöztem, fotó, leírás ugyan az. Nem vagyok egy egzotikus típus, nem ezért keresnek.


Miért vannak iszonyatosan elszállva maguktól a magyar lányok? Miért divat a flegmaság és a resting bitchface? Tutira legalább ilyen nyerőek lennének a 3 pucsítós fotó helyett 1 cuki mosolygóssal.



2021. jan. 19. 22:58
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
91%
Azt ugye érted, hogy a resting bitch face nem divat, pont azt jelenti, hogy genetikailag olyan a fejed, hogy a semleges arc negatívnak tűnik.
2021. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ahogy megtalálom életem nyugati szerelmét, elfelejtem a magyar nyelvet. Nem fogok itt nyafogni, hogy milyenek a magyar pasik, örülök, ha nem kell rájuk gondolnom.


Te miért olyan ember vagy, aki a boldogságában is másokat csesztet?

2021. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
37%
Mert a magadfajták nem ott laknak és nem boldogítják őket.
2021. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

#1

Pech,de nem 😃


Resting bitch face, also known as RBF, or bitchy resting face (BRF), is a facial expression that unintentionally appears as if a person is angry, annoyed, irritated, or contemptuous, particularly when the individual is relaxed, resting or not expressing any particular emotion.[



#2 Alapvetően nem vagyok róla meggyőződve, hogy több éves, évtizedes távlatban külföldön szeretnék élni, pláne a gyerekem külföldön, távol pl a nagyszüleitől éljen. (Igen, politikailag, gazdaságilag lehet nem jó döntés, ebbe ne menjünk bele)

2021. jan. 19. 23:15
 5/49 anonim ***** válasza:
86%
Baszki, azt írtad le, amit mondtam. Beszélsz angolul? Unintentionally úgy néz ki, mintha negatív érzelmeket fejezne ki, when not expressing any particular emotion.
2021. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
89%
Nem tök mindegy neked? Te már elköltöztél, bomlanak utánad a fantasztikus nyugati nők. Miért érzed mégis szükségét, hogy fikázd azokat, akik nem kellenek neked? Valami mégsem stimmel itt.
2021. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
80%
Melyik univerzumban? Magyarországon 3 nap alatt összejön 1 randi a tinderről. Németországban ha megtudják a származásom képszakadás. Mellesleg a magyar nők átlagban nekem jobban bejönnek.
2021. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
86%

Külföldön sokkal nagyobb az igényük a nőknek is,ha egy magyar nő ki megy neki is sokkal nagyobb lesz.

Nem tudom melyik országban vagy?

De nem minden nő annyira nyitott.

Szlovénia,Olaszország,Svájc,Liechtenstein,Ausztria,Németország,Benelux államok:Belgium, Hollandia,Luxemburg.

Nem tudom miről beszélsz?

De lehet hogy neked nagyon nagy szerencséd van.

Őszintén szólva pont Ausztria az a hely ahol sokan zárkózottak,nagyigényűek.

Örülök hogy neked ilyen szerencséd van,melyik tartományban vagy?

Esetleg a város nevét is nyugodtan megírhatod.

2021. jan. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
96%
Németországi magyar barátom meg mindig orosz meg ukrán nőket szed össze, mert szerinte náluk mindenki olyan zárkózott.
2021. jan. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány évesekkel ismerkedtél itthon, vagy milyen típusú nőket húztál jobbra.

Én rólam is mindig azt hiszi mindenki, hogy flegma vagyok, pedig nem.

Csak egy okot mondok, ha magamból indulok ki, és valószínűleg nem leszek egyedül vele, mert a többi nő is ilyenekbe akad, ha ismerkedik, mivel ezek köztünk járnak.

Évekig ismerkedtem, ès mikor a nem tudom hanyadik okozott azzal csalódást, hogy tiszteletlen, udvariatlan, ingyen prostinak akart volna használni, nem vállalta a felelősséget, esetleg tapadt, mint a pióca, mert pótanyukát keresett, életképtelen volt egyedül, vagy önző hisztis, esetleg olyan ostoba, hogy egy egy soros üzenet után is kicsapta a biztosítékot, vagy ezek bármilyen kombinációja, hát az ki tudja kezdeni az ember idegrendszerét úgy, hogy kb észre sem veszi, de már bele van fáradva, ès tele van negatív előítéletekkel jogosan.

Én is ilyen voltam, rajtam is érződött.

Ebben az országban nincs pénz, mindenki a túlélésért küzd, sokan anyagi megfontolásból szeretnének párkapcsolatot, a nőket a többség nem tiszteli, nincs elismerve sem a fizető munkájuk, sem a háztartásbeli. Ilyen a közhangulat. Mindenki bele van már fáradva mindenbe fiatalon is. Legalábbis 12 éve Bp-en élő, másfél èvvel ezelőttig itt ismerkedő vidéki származású nőként ezt látom.

2021. jan. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!