Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Plasztikai sebésznek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plasztikai sebésznek vagy nőgyógyásznak lenne érdemes inkább továbbképeznem magam, ha népszerű akarok lenni a nők körében?

Figyelt kérdés

Végzős ÁOK-os vagyok és igazából orvosnak is azért tanultam, mert így apám is boldog meg csajozás szempontjából sem egy utolsó szakma.


Igazából plasztikai sebész akartam lenni, csak pár szaktársam elbizonytalanított, akiknek van már ilyen területen rokon vagy ismerős, hogy nem annyira buli, mert a szilikoncicák a szakma csúcsa, ahova nagyon nehéz eljutni, amúgy összeégett emberek meg ilyen "alja melók", amiket a rezidensekre sóznak, a szilikoncicák a mézesmadzag, amivel bevonzzák az utánpótlást, de az idősödő főorvosok kiválogatják maguknak...


Nőgyógyászként meg nagyobb esélyem van, mert egyre több fiatal lány jár HPV szűrésre meg egyre több a kis fiatal abortuszos eset és ha a csajozás a cél, akkor azt válasszam, ráadásul ott a rangidős orvosok a szülésre mennek rá, mert abban van a nagy pénz, így kevésbé veszik el a fiatal lányokat.



2021. jan. 20. 10:56
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
25%

Intim plasztikáról hallottál már?


Az a tuti, mert az ilyen all-in-one megoldás, egyszerre nőgyógyász, és plasztikai sebész is vagy

2021. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
46%
Hát szerintem arra érdemes menned, amit a gyomrod, lelked jobban bír. Háziorvosként jársz a legjobban, ha kisvárosba mész ott te leszel az ázs akit minden szingli nő akar majd, beülsz a kényelmes kis irodába, hetente jönnek az orvoslátogató csajok, mindig tiszta, frissen ápolt lehetsz, kevés a felelősség, aki gyanús már küldöd is tovább ha beteg ha nem, így onnantól már nem a te dolgod, kapod érte a fizut, amiből házat vehetsz, így még kelendőbb leszel a nők körében. Semmi mocskos munkát vérezést nem kell csinálnod.
2021. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
72%
amúgy meg plasztikai sebészek nem dugnak a betegükkel, azoknak a szilikoncicáknak mindnek van pasija, ők fizetik a műtétet. Na meg így az élmény is elveszlik, hogy látod őket teljes valójukkal, felvágott mellekkel. elveszíted az érdeklődésed.
2021. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
51%
Még egy szavazat a 2esre, haziorvoskent jarsz a legjobban .
2021. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
55%
miylen világot élük, ahol még egy orvostanhallgatónak is ácsingóznia kell fiatal kis csajok után?Nem hiszem el, hogy a te végzettségeddel, nem kapkodnak utánad a kis csajok. elég egy jól kinéző öltöny, bevágod hogy "orvos vagyok" és akkor már sztereotípiák egész garmadája megfordul a nők fejében"okos, intelligens, szorgalmas, jól fog keresni, felelősségteljes,, taplraesett, segítőkész, rendes..stb".
2021. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
94%
2. Orvosnak a legtöbben vagy altruisták mennek (akik iszonyúan szeretnek segíteni másokon) vagy pszichopaták, szociopaták. Szerinted a kérdező melyik a kérdése alapján, így őszintén?
2021. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
31%
Kiegészítve a fentieket: A plasztikai sebészekhez pasik is járnak! Ritkán, de járnak. De a nőgyógyászatra ugye meg csak látogatóba mennek.
2021. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
95%
5. Egy orvos is lehet csúnya, alacsony, kövér, lehet béna a csajozásban, nem tudja hogy kell beszélni a nőkkel hogy az vonzó legyen, nem tud tökös lenni a nőkkel, magabiztos, nem mer odamenni beszélgetni, stb.
2021. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
96%

7: Jah, mert a nőgyógyászatra szerencsére csak gepárd testű 16-25 közötti csajok járnak. Sosem jön az 50 éves, 6 gyerekes tank aranka, hogy mondta az ura, hogy baj van ott lent...


Lehet, hogy egy-egy ilyen este után inkább csinálnád egy férfi elálló füleit, mint néznél szembe azzal, amit ott látni fogsz

2021. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
97%
kiábrándító lehet mindenféle undorító nemi szervvel találkozni. Én sok nőgyógyászban érzem azt hogy már megundorodott a nőktől. nem is csoda, emlékszem, amikor megszültem és megnéztem magam ott lent, nem tudtam elképzelni, hogy hol van a lyukam, hol jön ki a pisi, hol mi melyik részem. mindent feldagad, eldeformálódott, lilás, kékes zöldes undorító volt. el is sírtam magam. Hát na erre aztán lehet izgulni nőgyógyászként.
2021. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!