Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok ti igazából a tutiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti igazából a tutiba szeretnétek beülni?

Figyelt kérdés
Csak mert anyámmal lakok és még autóm sincs így közel 30 évesen miért a fintorokat kapom? a kérdések helyett? Nem is érdekkel titeket, hogy miért nincs? Ez kicsit furcsa nekem. Tényleg olyan mintha a tutiba szeretnétek beülni.. viszont abban az esetben, ha van elvárásom akkor miért kapom meg a sablon szöveget "fogadj el így ahogy vagyok" de azért én tegyek meg mindent annak érdekébe, hogy jobb legyen..
2021. jan. 20. 13:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/218 anonim ***** válasza:
88%

Engem érdekel.

Miért nincs?

2021. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/218 anonim ***** válasza:
72%

Persze, ezért dolgoztam ki a belem huszonévesen és építettem fel tök egyedül a saját egzisztenciám. Ha nekem ment, neked miért nem?

Ha 30 évesen egy kamasz szintjén állsz arra maximum az lehetne elfogadható kifogás, hogy ha pl. beteg szülőt ápolsz, de kétlem, hogy erről lenne szó.

2021. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/218 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarunk a tutiba beülni, de lúzereket sem szeretnénk. A kettő között még ezerféle átmenet van. Nos, saját "elvárásom" mindössze annyi, hogy 30 évesen éljen külön a szüleitől, akár albérletben. Én csak azt várom el, amit magam is nyújtani tudok. Innentől elméleti síkra kerül a válaszom, mivel már férjnél vagyok és közös házunkban élünk. De amikor összejöttünk, ő és én is albérletben éltünk. Nem vártam el saját lakást, mert úgy voltam vele, ha komoly lesz a kapcsolat, majd közösen veszünk. Ez így is történt. Az autó nem lényeg nálam, nincs is se nekem, se neki.
2021. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/218 anonim ***** válasza:
64%
És mi van azzal ha van autóm de nem lakom albérletben viszont gyüjtöm a pénzt és ha odakerülök van egy kis kezdőtökém? Ezekszerint akkor egy csoró pasi aki hónapról hónapra tengeti az életét jobb party mint aki otthon lakik és van pénze? 🤔
2021. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/218 anonim ***** válasza:
87%

Szabad orszagban élünk. Eleve a kérdést sem értem...

Elutasithatok bárkit, ahogy te is.

Ha van egy elvarasod, es annak nem felel meg a nő, elutasitod, - ha nekem van egy elvarasom: (legyen autod, és minimum egy lakasod) de nem felelsz meg, elutasitalak. Nem kérem, hogy "tegyél meg mindent, annak erdekeben, hogy jobb legyen"

Simá tovább állok

2021. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/218 anonim ***** válasza:
87%
Én külön élek, saját lakásban. Miért ne varhatnek el ennyit a pasitol is? És ha elvarom, de én is tudok nyújtani ennyit akkor én miért is akarok beleulni a tutiba? Ha osszejovok egy pasival akinek semmilye nincs akkor nem pont ő ül bele a tutiba?
2021. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/218 A kérdező kommentje:

#1 ez így csalás


#2 Azért, ha hasonló helyzetben lévő srácal ismerdednél kérdezt meg tőle, lehet meglepődnél..


#3 "Nem akarunk a tutiba beülni, de nem is érdekel benünek a MIÉRTJE" így értetted igaz? :D

2021. jan. 20. 13:41
 8/218 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a 100 kommentes kérdés ihlette ugye, amit nem sikerült a többségnek értelmeznie?

Engem érdekel, kérlek, mesélj!

2021. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/218 anonim ***** válasza:
82%

Nem, a többség csak azt várná el, hogy a másik 30 évesen már ne az anyukájával éljen együtt, legyen önálló és legyen saját élete. Nem a saját lakást várják el.

Persze biztos van kivétel, de a többség hiába állítja, hogy ő önálló, igazából nem az és a munkát leszámítva úgy él, mint egy tini. Nekem is van ilyen kollégám, aki szintén erről szokott panaszkodni, hogy mégis miért zavarja a nőket, hogy ő az anyukájával lakik. Közben meg még mindig az anyukája csinálja a reggeli szendvicsét, ő mos és takarít és neki meg az a dolga, hogy a saját szobáját rendben tartsa és néha elmosogasson. Életében nem fizetett be egy csekket, nem intézett önállóan ügyeket és abból áll az élete, hogy munka után hazamegy és vagy a szobájában játszik valami számítógépes játékkal vagy néha találkozik a haverjaival sörözni. Tényleg nagyon felnőttes.

Persze ha lenne komoly kapcsolata, hajlandó lenne kiköltözni, de onnantól meg a nőtől várná el, hogy átvegye azokat a feladatokat, amiket eddig az anyukája csinált. Érdekes módon nem is nagyon van jelentkező a pótanya szerepre. Ő pedig egyáltalán nem érti, hogy mégis mi a probléma. Nyilván a gonosz nők a hibásak.

2021. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/218 anonim ***** válasza:
29%
Én az ilyen kérdések alatt általában azt nem értem, hogy miért tesznek úgy vagy hiszik azt, hogy az aki otthon marad (megtehetné, hogy külön megy), az életképtelen. Majd HA komoly, össze lehet szépen költözni közösben vagy albiban. De nem tudom itt a hőbörgők mit köpnének arra, ha nekik meg az lenne szegezve, hogy van-e neki a számláján egy fél ház/lakás ára/önereje vagy pápá, selejt.
2021. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!