Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Diák"-pedagógus közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Diák"-pedagógus közötti ismerkedés!?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy hasonló értékekkel rendelkező sráccal, ami viszont nehezíti a helyzetünket, (mindez később derült csak ki) hogy ugyanabban az iskolában tanít, ahova járok esti,- felnőtt képzésre. Ő a nappalis diákokat tanítja, így engem nem tanít, ennek ellenére szeretnénk elkerülni a problémákat. Olvasgattam már hasonló kérdések között, ahol hasonló helyzetekről volt szó, elkezdtem keresgélni az etikai kódexben és az iskola SZMSZ-ét, de nem találtam erre vonatkozóan semmit. Én 27 vagyok, a másik fél 32. Köszi a válaszokat! (Saját történetet is szívesen fogadok! :) )

2021. jan. 20. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Előbb inkább annak kellene utánanézned, hogy neki nincs-e már valakije. Mivel 32, tanár és ha neked tetszik - valószínűleg másoknak is a múltban - így elég valószínű, hogy nincs egyedül. De még ha igen is, akkor is elég nagy problémát jelent, hogy te estire jársz (érettségire készülve vagy valami szakmára?) neki pedig valószínűleg diplomája van. És közhely, de a legtöbb tanár akit ismerek nem nagyon kezd olyannal akinek nincs diplomája. Vannak kivételek persze, de az archetípus ilyen.
2021. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! :) Nos! Sajnos benne lehet a pakliban az is, amit mondasz, egyszer találkoztunk, hogy mennyire vagyunk szimpatikusak egymásnak, merre lesz az arra a vizsgáim után :) Szakmára készülök. Érthető a "közhely" része is, sajnos sok ilyennel találkoztam, de ha valakivel összefutsz csak az utcán lehet vele is hasonló a vége :) Nincs senkije, és a vizsgáimat szeretné megvárni, utána nem tilthatja meg már senki :) De addig valami megoldást szeretnék találni, hogy mennyire rizikós ezt bevállalni!? Nyilván nem kürtölnénk szét, de sajnos kiderülhet..
2021. jan. 20. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Good TV. Watchable TV. Right sided TV. This is what I would like.
2021. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Volt egyetemista tanárom egyetemista csajokkal jött össze más karról, kb senkit se érdekelte (mivel nem tanította a lányokat) de persze nagy dobra se verték, de azt kiemelném, hogy csajokkal többesszámban jött össze "matek korrepetálás" meg hasonlók alatt/közben így erre azért figyelj oda
2021. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!