Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy amióta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amióta nem foglalkozok a nőkkel, szinte tapadnak rám?

Figyelt kérdés
20-on évesen tepernem kellett, hogy legyen barátnőm. Általában összejött, de sokat kellett udvarolnom. Most a 30hoz közel reggel ki*erem és nem vagyok kanos napközben.
2021. jan. 20. 14:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Így igazából tök semlegesek a lányok. És azt vettem észre, hogy melóhelyen meg a baráti társaságban is nyomulnak.
2021. jan. 20. 14:51
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem vettem észre. Inkább azt, hogy még jobban lexarnak. :))
2021. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miben mutatkozik meg, hogy nyomulnak?
2021. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elhívnak mindenfele, hozzámérnek, vihorásznak a vicceimen.
2021. jan. 20. 15:39
 5/17 anonim ***** válasza:

Mindennap elhívnak randizni?


Eddig nem nevettek rajtad? Kedden senkit nem érdekeltél, szerdán meg már tapiznak és nevetnek?

2021. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem hívnak el randizni, azért nem vagyok brad pitt.De nem mondanának nemet, ha elhívnám őket. Nem egyik napról a másikra, úgy 2 hónap alatt. Vagy azért, mert már nem járok öltönyben dolgozni?
2021. jan. 20. 15:44
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm. Lehet a ruhában valami. Amióta lazábbra váltottam munkában, elegáns helyett vicces pólók, tetoválások látszódnak, stb.. 3 kollegína ajánlott fel ottalvós lehetőséget. Persze lehet az is benne van, hogy nem csajozok vagy ismerkedek, hanem megpróbálok egyedül boldogulni, és így máshogy viselkedek velük mint aki megakarja fektetni őket.
2021. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, sztem a hozzáállás.
2021. jan. 20. 15:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért csodálkozol, kevés visszataszítóbb dolog van, mint amikor valaki kétségbeesetten, görcsösen próbálkozik. Egy laza kisugárzású ember mindig sokkal szimpatikusabb lesz egy görcsgombócnál.
2021. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, engem felizgat az öltöny, nem értem őket.


Hányat hívtál randira?

2021. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!