Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok olyan férfit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok olyan férfit aki megfelelne az elvárásaimnak. Kezdem feladni. Volt olyan, aki tudatosan azt mondta: feladom a társkeresést?

Figyelt kérdés
Hogy viselted? Sokat vívódtál?

2021. jan. 20. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Milyen elvárásaid vannak? Mert ha rengeteg és mind lehetetlen, akkor azt kell mondjam, nem csoda, hogy nem találsz. Lejjebb kell adni az igényekből, ami kevésbé fontos, nem feladni, hogy "á, egyedül halok meg, nincs tökéletes pasi"
2021. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mire eljutottam odáig, hogy ezt eldöntsem, már nem fájt.
2021. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, hogy milyen elvárásaid vannak, hogy nem találsz senkit.

Szabad tudni?

2021. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

38-45 év, legalább normál testalkat, munka, minimális egzisztencia (nem kell gazdagnak lenni), tervek. Elvárás az intellektuális életvitel, politikai, gazdasági fejlemények követése, mert ezek engem is érdekelnek és nem tudom elképzelni, hogy olyasvalaki legyen mellettem, aki fogalmatlan ezen a területen. Szeretek sportolni, nem hátrány ha ő is.


Semmi olyat nem kérek, amit én magam ne teljesítenék. De lejjebb nem szeretném adni. Többször megpróbáltam, mindig sírás lett a vége.


Egyébként 38 éves vagyok.

2021. jan. 20. 20:03
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt... rá pár hétre ismertem meg a férjem XD
2021. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
kit érdekel a politika és a gazdaság? Már halálra is van ítélve egy ilyen kapcsolat, hiszen ettől nem leszel több vagy kevesebb.
2021. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátnőm is pont ezeket mondogatta pedig mindig volt udvarlója. Nekem is nagyon tetszett, igyekeztem mindent megadni neki de ő mindig többet akart. Persze ő nem tett sokat a kapcsolatért. Azt hitte, hogy szívességet tesz azzal, hogy velem van és nekem kell teperni, hogy megfeleljek neki. A végén csak én voltam a rossz, mert nem vagyok igazi férfi. Amíg vele voltam sikerült lerombolnia az önbecsülésem, inkább kiszáltam. Úgy nem működik egy kapcsolat amíg az egyik fél csak ad a másik meg csak kér.


Neked mik az elvárásaid?

2021. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
Én a mai nap hagytam abba az internetes társkeresést örök életre, ezt itt kijelentem. Tinder, Happn, Facebook Dating, egyikkel sem működött.Volt személyes randim 2 felületről is, de egyikből sem lett semmi. Borzasztóan felszínesnek és személytelennek tartom ezt a fajta társkeresést, illetve időpocséklás. Saját magadat csapod be azzal, hogy olyan emberek képeit húzogatod jobbra balra,akikről semmit az égvilágon nem tudsz néhány ott megadott fizikai tulajdonságon és hobbin kívül. Én azt tanácsolnám, hogy haveri kör összejövetelein, szakkörökön, sportolás közben érdemes beszélgetni, ismerkedni a másik féllel. 28f
2021. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nincs köztük tényleg nagy elvárás, ezekkel szerintem simán kellene találnod valakit.

A politikai gazdasági fejlemények követéséhez gondolom kevés ha megnézi a híreket :)

2021. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Remek, imádok politizálni, erősen szélsőjobbos vagyok.

Hol randizunk mucus?

2021. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!