Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek azzal, hogy a különlegest még a tökéletes sem pótolja?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 23:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Nem igazán tudom hova tenni. Tökéletes nem létezik, szóval, ha létezne, akkor az lenne a különleges. Másnak meg, a különleges a tökéletes.


Összességében szinte senki sem tökéletes vagy különleges. Végül mindenki egyforma.

2021. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha valaki különleges számomra, az egyben tökéletes is nekem.
2021. jan. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Maximálisan. Életem első nagy szerelme volt eddig egyedül különleges és felejthetetlen számomra, a tökéletlenségei nem léteztek számomra. A második nagyobb szerelem tökéletes volt az elsőhöz képest több dologban , bennem mégsem inditotta el azt a katarzist, amit az első.
2021. jan. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez két megfoghatatlan fogalom.

Mi az, hogy tökéletes?

Mi az, hogy különleges?

A kérdésre adandó válasz nagyban függ attól, hogy ezen két - rémesen szubjektív - fogalmon ki mit ért.

2021. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2 es miert lett lehuzva? Tok igaza van



Nincs tokeletes. Lesz jobb, meg rosszabb, de tokeletes nincs. Lehet a nekem tokeletes no az masik orszagban lakik, vagy soha nem talalom meg.


Sokan keresnek ugy part, hogy ulnek es varjak a tokeleteset. Aki max egy kicsit felel meg, azt teszik a kukaba es tovabb varnak. Nem ismerik meg, nem hajlandoak tenni azert, hogy a dologbol valami legyen.


Nincs tokeletes, lehet reg elment. Idealis letezik es az ezzel eltoltott ido, energia teszi a masikat, a kapcsolatot kulonlegesse.

2021. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Az első különleges páromat nem pótolja a mostani, objektíven nézve sokkal tökéletesebb. Nem olyan érzés.
2021. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs tökéletes.

Viszont akivel én hosszútávon tervezek, az különleges, tehát innentől kezdve számomra tökéletes.

2021. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!