Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire visszataszító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire visszataszító, hogy angol- francia tanárnő vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedek férfiakkal, mindig húzzák a szájukat, ha elmondom, mit dolgozok és mennyit keresek. Egyébként lassan kiváltom a KATÁs vállalkozóit, és magántanítani fogok minél többet, csak azt nem értem, hogy miért ennyire megvetendő és ostoba az emberek szemében az, aki 6 év egyetemen (ráadásul nagyon kemény munkával), a végzésekor 2 év szakmai tapasztalattal, 2, a szakján kívül másik nyelvvizsgával rendelkezik.


Szerintetek ez tényleg ilyen könnyű, és lenézendő dolog? Próbáltam már, hogy azt mondtam ismerkedéskor, hogy műszempilla építő vagyok, több elismerést kaptam, és ez szerintem baromira szomorú.


2021. jan. 21. 00:27
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
Semmi bajom a tanárnőkkel, sok közülük igen jó társaság, és én magam is tanárként dolgozom. Most már viszont értem, hogy miért nem vagyok népszerű ezzel az online társkereső nők körében... :)
2021. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
Szimplán arról van szó, hogy rossz körben keresel. Ha a hozzád hasonló, intelligens férfiak vonzanának, fel sem vetődött volna ez a kérdés.
2021. jan. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%
Kinek a szemében probléma ez? Nagyon szép dolog, hogy két nyelven is beszélsz, és hogy tanítasz. Az undorító inkább, hogy ennyire alulfizetik a tanárokat az országban.
2021. jan. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy visszataszító! Ezt mindenkinek illene tudni, hogy 6 év egyetemi tanulmány van a tanári hivatás mögött. Ez általában előny szokott lenni, én tanító vagyok és a férfiak meg szokták jegyezni, hogy tanult és kifinomult nő vagyok. Ez rendszerint pozitívum náluk. Javarészt az jellemző, hogy egy műkörmössel azért nem tudnak sokrétű témában véleményt cserélni. Szóval ne aggódj, szerintem itt az a gond, hogy a szinted alatt kerestél párt.
2021. jan. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
17%

A csóró pasikat zavarja, meg azokat, akik pl. itt, a Gyakorin verik a nyálukat a 4 diplomájukra, és leírják, hogy nekik csak sikerespénzesdiplomás nő kell.


FÉRFI partnert keress! Mi nem szorulunk rá a pénzedre, és az sem érdekel, ha analfabéta vagy, csak jól nézz ki, és tudd, hogy hol a helyed!

2021. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
46%

Én már a fejemet fogom itt néhány női kérdéstől. Oké, a srácok elpanaszkodják, hogy csórók és rondák, de már a nők is ezt csinálják?

Hány privátot kapsz? Hány férfit érdekel szerinted komolyabban a munkád? Simán összejönne veled egy csomó férfi.

2021. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
70%

Egyáltalán nem,sőt inkább csak előnyöd származhat belőle.

Egyáltalán nem könnyű,nagyon ügyes vagy,nem mindenki képes erre,sok kitartás és szorgalom van benned,ez becsülendő benned.

Igazából én is szeretnék két nyelven beszélni,németet és angolt is tanultam de hát inkább a németet erőltették hosszabb távon.

Őszintén szólva örülnék neki ha egy ilyen nővel ismerkednék meg,nem csak azért mert szívesen tanulnák tőle angolul és franciául is ha nem mert szerintem kitartó személy,ügyes,bármire képes,vannak céljai is,ezek számomra mind pozitívak.

Én például szívesen lennék fordító,leginkább spanyol,angol,német,olasz,orosz és a francia is tetszik,melletted biztosan képes lennék megtanulni pár nyelvet is akár,mert te tudod milyen is ez pontosan.


Mondjuk azt hogy talán egy negatívum van a munkádban,emberekkel dolgozol így nap végére van amikor már ki vagy tőlük,legalább is nővéremnél tapasztaltam ezt.

De szerintem jó munka,embereknek segíthetsz.


Hazudni maximum akkor érdemes ha egyéjszakást keresel.

Ha egy igazi jó kapcsolatot szeretnél akkor ott nem érdemes ilyet hazudnod.

Akkor működik egy jó kapcsolat ha mindent meg tudtok beszélni együtt,ez nagyon fontos!


Ne add fel,keresgélj tovább,sok sikert,hajrá,előbb utóbb sikerül fog. 🙂


22F

2021. jan. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jan. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem csak rossz emberek között keresgélsz. Több tanár ismerősöm is van, mindegyikre felnézek és csodálom őket.
2021. jan. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
95%

Nekem szimpatikus lenne. Lennék akkora kihasználós, hogy a segítségeddel megtanulnék franciául :)

Szerintem nagyon nagyon szuper nyelveket beszélni, főleg magas szinten.

2021. jan. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!