Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder, Badoo úgy van megalkot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, Badoo úgy van megalkotva hogy ha nem fizetsz akkor biztos nem lesz sikered ezeken az oldalakon?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2021. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nő vagy, vagy extra jóképű férfi, akkor az ingyenessel is sikereid lesznek.

Ha átlagos, vagy az alatti férfi vagy, akkor ráköltheted az összes pénzed, akkor se lesz semmi.

2021. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Akkor miért van az hogy pl. chat.hu vagy párom.huról volt már nálam szebb csajom, de igaz fizettem, viszont semmi ezeken még randi sem jött össze?
2021. jan. 21. 20:32
 4/11 anonim ***** válasza:

a parom.hu-t én is használtam de annak már 15 éve. Az más volt. Onnan nekem is sok találkozóm volt.


De ezek többnyire illetve hosszú ideig évekig kép nélkül mentek. Sőt nuku adat volt rólad.régi szép idők.... :)


De ma a 2-es válaszolónak van igaza.

2021. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. A legjobb barátom egy jóképű, motoros, kopasz srác aki az IT-szektorban dolgozik. Egy fillért nem fizetett soha a Tinderért, de amikor kedve támad mindig 1 héten belül tud találni szexpartnert róla.
2021. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ne altasd magad, nem ezert vagy sikertelen.
2021. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
tele van mind a kettő kamuprofillal. Badoon 90%
2021. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Badoon valóban sok a kamu.


Már rég töröltem onnan magam.


Érdekes volt mindig, hogy ha 1-2 hétig nem léptem be kaptam emailban az értesítéseket, hogy hányan megnéztek lájkoltak ilyesmi. Ha pedig minden nap benéztem soha senki....

2021. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
csajok és pasikon voltam 1 évig, vagy 120 nőnek tetszettem, ugyanazokkal a képen badoon több hónap alatt 4 nek, abból 3 dagadt volt. No comment.
2021. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Badoon kb minden csaj dagadt :D
2021. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!