Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiányozhat ezért a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányozhat ezért a régi szerelmem ?

Figyelt kérdés
Az exem többször elhagyott mindenféle indok miatt,utólag kiderült fiú volt a dologba.Már jó ideje nem vagyunk együtt,amikor szakítottam vele én voltam a szemét.Azóta valahogy nem akar egy lánnyal se össze jönni semmi.Pedig nem görcsölök rá,vagy csak még nem találtam meg az igazit.Valamiért úgy érzem talán meg kellett volna bocsátanom neki,de viszont az meg szerintem sokat csorbított volna az önbecsülésemen.
2021. jan. 21. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezèrt szoktak sokan liánozni. Előbb keresnek mást és csak azutàn lépnek ki
2021. jan. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha megbocsátasz hülye vagy és semmit sem érsz el vele

De nem hinném hogy hülye lennél

2021. jan. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!