Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elvárás egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elvárás egy 30 éves férfitől, hogy jó legyen vele a szex?

Figyelt kérdés
Nyilván nem vagyok még tapasztalt, nem is szexelek túl gyakran. A kritika helyett biztatással hamarabb belejönnék.
2021. jan. 22. 16:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy nem vagy MÉG tapasztalt???? Hány évesen leszel az szerinted? 50?
2021. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
1: Majd lassacskán belejövök én is!
2021. jan. 22. 16:05
 3/32 anonim ***** válasza:
28%
Jaj hát a nők nagyon tudnak kritizálni, de inkább néznének magukba. Egy részük csak fekszik, mint egy darab fa, nagy részük szo.pni se tud rendesen, vagy úgy rángatják a fa.szt, mint a répát, arról nem beszélve, hogy mikor elindulok lefelé nyalni, már félúton megcsap a pi.nájuk szúrós szaga, és inkább visszafordulok, mert elmegy a kedvem az egésztől.
2021. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha kesobb kezdted, gyorsabban kell belerazodnod, ennyi.
2021. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
35%
Megfelelő, normális nő ezen nem parádézik. Idővel majd mennek a dolgok. Értem ezalatt, ha komoly kapcsolatról van szó.
2021. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%

Baromság. Még szép, hogy elvárják. Mi vagy te, 14 èves, hogy nem jöttél bele?

Egy perc türelmem sem lenne. Nem jótékonysági intézmények a nők. A szex az élvezetről szól, nem a bénácska fiú tanítgatásáról.

2021. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyénfüggő. Volt barátnőm aki lassan, érzelmesen szerette. Én is úgy szeretem, ezért nem volt panasz. Utána jött egy másik aki durvábban szerette...csapkodtam rendesen mint a budiajtót de a végén azt mondta, hogy kicsit gyengéd voltam.
2021. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
15%
9. Ja ja nekem is volt olyan, aki azt mondta, verjem el jól, mert arra izgul. Na mondom, takarodj, te proli!
2021. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

Szeretjük a jó szexet... és 30 fölött, már tapasztaltunk ezt-azt ezért tudjuk mit akarunk és tudjuk, ha valaki nem tudja megadni azt nekünk!


A jó szex... igen ezt a kritériumot a legnehezebb megugranni. Szerintem sok nőnek ezért ilyen fontos.

2021. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
7%
Figyu 10-es,elhiszem amit mondasz, de te meg tudod adni a jó szexet egy férfinak? Mert a legtöbb nőnek csak elvárása van, persze olyan, amit ő maga fordított esetben nem tudna megugrani. Különben is 30 fölött egy nő már ne nagyon válogasson, örüljön ha valaki, épkézláb férfi jobbhíjján rá mászik.
2021. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!