Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek a "nem ő a kiválaszto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a "nem ő a kiválasztott" is fájdalmas annyira, mint a férfiaknak az elutasítás?

Figyelt kérdés

Én amennyire látom és tapasztalom is, férfiként elég rosszul szokott esni az, ha valakinél próbálkozik az ember, érzelmet és energiát ad bele, és elutasításra kerül.


A nők általában nincsenek ilyesminek ennyire kitéve, mert nem ők szoktak lépni, hanem csak várnak és csak kapják az első lépéseket.

Azonban a nők esetén az elutasítás, a mással szembeni "alulmaradás" olyan formában jelenik meg, hogy nem őt hívják el randizni, hanem a barátnőjét. Nem őrá hajt a férfi, hanem valaki másra. Nem őt nézik meg, hanem mást.


Ez vajon egy nőnek ugyanolyan rosszul esik, mint egy férfinak az, hogy nemet mondanak neki?



2021. jan. 23. 23:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Hát jóreggelt! Várjuk az első lépést, amit nem mindig követ az aminek kéne, illetve nem mindig kifejezetten jószándékból lépnek, és bizony nekünk nőknek is van lelkünk!
2021. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Igen nagyon rosszul esik.

Amikor látunk valamit a pasiban ami megfog a lényében.

És az érzés, hogy ő nem látja bennünk semmit.

Mert a másik szexibb, vagy csak nagyobb a cicije. Ki tudja.

Igen akkor hirtelen nagyon leértékelve érezzük magunkat.

2021. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

Férfiként sosem zavart az elutasítás.

Egyrészt van/lesz másik nő, ráadásul nem én, hanem a nő veszít a dolgon, ha elküld.

2021. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

3# csak szerinted veszít, ha elküld :D

Ha tényleg veszítene, nem küldene el.

2021. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a nőknek is ugyanúgy fáj a visszautasítás. Mindkét nemnek fáj, hogy nem ő kapja meg azt, amire vágyik vagy akibe szerelmes.


#4: Hááát, azért van, hogy tényleg tudni lehet, hogy veszít a másik. Nekem 2 olyan nő volt az életemben, aki lekoptatott, aztán utólag próbálta magát visszakönyörögni. Egyszerűen olyan szintű figyelmességet kaptak, amit más férfitől nem. Egyikük még most, évekkel később is bármikor ugrana, ha szólnék neki.

Szerintem ennek az az oka, hogy nagyon felszínesen ismerkednek az emberek. Nem is tudják, hogy mit adhat a másik.

2021. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Igen, nekünk is rooszul esik ugyanúgy.
2021. jan. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Ez most komoly kérdés, vagy vicc? :D


Gyakran gondolok arra, hogy a szappanoperákat leszámítva a férfiaknak az éhségen, fáradságon és agresszión kívül nincsenek érzései, de a magam részéről 40+-os nőként teljes bizonyossággal állíthatom, hogy nincs annál ocsmányabb érzés, mint amikor az a sok minden, amit adni tudnék, nem kell a kutyának sem, mert nem vagyok elég vonzó.


Nem is az a legrosszabb, amikor valaki kedvesen beszél, és a barátjának nevez (kvázi az is elutasítás, hiszen nem nőként tekint rám), hanem az, amikor végigmér, és közli, hogy nem vagyok elég jó hozzá.

Ezt egész egyszerűen nem bírom elviselni. Pont épp elégszer kaptam már meg ahhoz, hogy visszavonulhassak.


A legegyszerűbb utat választottam. Lemondtam az illúzióimról, és elfogadtam, hogy ez van.

NEM nézek egyetlen férfi szemébe sem, vagy ha igen, akkor egyértelműen éreztetem, hogy "ugyan már, csak nem gondolod, hogy az én adottságaimmal bármit is várnék tőled?"

A magam jószántából NEM keresem senki férfiember társaságát, nem nyúlok egyikhez sem, nem nevetek semelyikre sem, nehogy flörtölésnek vegye, és azt higgye, bármit is akarnék, és ő kénytelen elutasítani. SEMMI témáról nem társalgok velük, csak szakmáról - nehogy azt gondolják, hogy egy olyan nő, mint én reklámozni akarja magát.

Sok férfiismerősöm van - arra törekszem, hogy a lehető legegyértelműbben a tudtukra adjam, nincs okuk tartani attól, hogy rájuk akaszkodom és majd pont én akarok valamit tőlük.


Pontosan azért, mert valami rettenetes az a "nem vagy elég jó" mondat, vagy akár csak ez a megvető pillantás is, ami ezt helyettesíti.

2021. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem kellemes, de az élet már csak ilyen, nem szoktam időt pazarolni az ilyesmin való kesergésre, szerencsére nem is volt rá precedens.
2021. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ezért kell 40+-os korra már megállapodnia egy nőnek, egy olyan férfi mellett lennie, aki mellette marad.

Ezt rossz volt olvasni, együttérzek veled, de körülbelül hasonlót megél a férfiak nagy része, még fiatal korban. Akkor mégiscsak nagyjából igaz ez a szexpiaci görbe, vagy mi az, életkor alapján, hogy a nők később kerülnek olyan helyzetbe, amiben a férfiak vannak tizen-huszonévesen.

De ezt meg lehet előzni azzal, ha addigra már megállapodik valakivel a nő egy életre.

2021. jan. 24. 00:39
 10/24 anonim ***** válasza:
24%

7-es, nem csodálom, hogy egyedül vagy, így van rendjén.

Te mondod azt, hogy nekem és az összes többi férfinak nincsenek érzései?!

Elmész te a tudod hova, remélem minél előbb.

Még csak nem is a kérdésre válaszoltál, csak kiírtad a bajod. Ezzel nem is lenne bajom, de komolyan hogy merészeled az emberiség felét megbélyegezni?

2021. jan. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!