Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos külsejű srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos külsejű srácként érdemes átlagos külsejű lánynál kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem az egyetemet, és már az elején megtetszett egy lány, de viszonylag hamar váltottunk távoktatásra, így még nem igazán volt lehetőségem kezdeményezni.

Remélhetőleg pár hónapon belül visszatérünk hibrid oktatásra, és akkor személyesen tudnék nyitni felé, de elég bizonytalan vagyok, mivel ugyan adok magamra, ahogy csak tudok (öltözködés, frizura, higiénia, testalkat) és visszajelzések alapján jó beszélgetőpartner is vagyok, de arcra teljesen átlagos vagyok, egyedül a szememet dicsérték már többen.

A lány szolidabb típusúnak tűnik, egyáltalán nem az a manapság gyakori "instaceleb" jellemű. Közösségi oldalak közül is csak Facebookon találtam meg, ahol szintén nincs több ezer ismerőse, és nem is túl aktív. Ritkán találkozom hozzá hasonló lánnyal, jellemre és külsőre pont az ideálom lenne, viszont utóbbi szempont alapján nem mondaná rá minden második srác ugyanezt, de a manapság nagy számban lévő "tömeglányok" nekem sosem tetszettek igazán (ezzel nem szeretnék senkit megsérteni, semmi problémám sincs velük, csak szimplán nem vonzódom hozzájuk).

Nem vagyok teljesen tapasztalatlan a témában, volt már pár randim, kapcsolatom viszont még nem.

Mivel valószínűleg még 3 évig látnánk egymást szinte minden héten, ezért nem tudom, hogy egy esetleges elutasítás esetén mennyire lenne kínos így.

Szerintetek ezek alapján érdemes próbálkoznom?

20/F



2021. jan. 24. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen, érdemes próbálkoznod. A leírásod alapján egy értelmes lányról van szó és kedvelitek is egymást valamennyire. Ha mégis elutasít, attól még megbeszélhetitek, hogy maradhatnátok barátok esetleg és nem kellene cikinek érezni a helyzetet.
2021. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Angel3000 ***** válasza:
83%
Szia! Mindenkèppen próbálkozzál. Az arany közmondàs is azt mondja „aki mer, az nyer“! Minden jót!
2021. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Fölösleges, ezt a csajt is az "alfahím" kurogatja és titokban a másik még alfábbért van oda. Esélyed nincs, hagyd a francba...

Ha a csajnak nem tűnsz fel, semmilyen módon nincs vele kapcsolatod, fölösleges erőltetned...

2021. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
3-as, mekkora negatív bunkó egy paraszt vagy.
2021. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!