Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nagy büszkén azt állítja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nagy büszkén azt állítja, nem kell neki kapcsolat, őt nem zavarja, hogy üresen kong a lakás amikor hazamegy?

Figyelt kérdés

Rengeteg embertől (amúgy talán többször nőktől) hallom, hogy nekik nem kell kapcsolat, egyáltalán nincsenek rászorulva, majd ha rájuk talál a csoda szerelem, de addig nem tesznek érte semmit. Milyen jól megvannak ők egyedül. Nem töltenek le egy társkeresőt, nem mennek el úgy programokra, h hm, talán ott találnak olyan ellenkező neműt akikkel szívesen kapcsolatba kerülnének.


Engem viszont baromira zavar a társ hiánya. Akivel lehet tervezni a jövőt, ha hazamegyek nem kong üresen a lakás, van kivel beszélgetni, van kivel közösen programokat csinálni (legyen az egy szimpla főzés, kirándulás, nyaralás, bármi).


Ezek körül az emberek körül zsonganak a barátaik, családjuk, nem érzik magukat egyedül kb soha?


U.i.: Vannak barátaim, de akikkel szorosabban jóban vagyok, kapcsolatban vannak, megházasodtak, gyerekük van. Heti 1x találkozás is már nagy öröm. Nem unatkozom, mert van munkám, több is mint kellene, de pl hazamenni így nem nagy élvezet, inkább a munkába temetkezem (amellett, hogy próbálkozom persze).



2021. jan. 24. 21:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Téged zavar, hogy üres a lakás -> nem hiszed el, hogy mást meg nem zavar.

Epik logika.

IQ tesztre ne menj, a végén még negatív lesz.

2021. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Legyél szegény és vagy lakj lakótárs(ak)kal vagy a szüleiddel és mindjárt nem leszel egyedül.
2021. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Elváltam, gyerekeim az anyjukkal élnek. Van ugyan barátnőm, de az is a saját lakásában lakik, de elég közel hozzám.

Mikor elváltam, akkor nagyon rossz volt hazajönni az üres lakásba, és 2 hetente ugyanez megvan, miután vasárnap este hazaviszem a gyerekeimet.

2021. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek egyedül lenni, nem kell társ. Van egy húgom, akivel naponta messengeren beszélünk, van egy barátnőm, akivel kétnaponta chatelek, és ennyi. Van még 1-2 ember, akiknek kb kéthavonta írok.


Nem szeretem, ha zsonganak körülöttem.

2021. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem büszkén állítom, hogy nem kell kapcsolat, hanem tényszerűen. Azt sem állítanám büszkén, hogy szeretem a lencsefőzeléket, nem büszkeség kérdése.
2021. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem üres és nem kong a lakás, tele van bútorokkal, berendezési tárgyakkal.


Amúgy meg sokat nem tudok tenni az ellen, hogy nem kér belőlem az, aki nekem tetszik. random személy meg nem kell, csak azért, hogy legyen valakim.

2021. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Eszemben sincs férjhez menni, és örülök, hogy nem kell kiszolgálnom senkit. Itthonülős vagyok, utálok kimozdulni, ezért a közös programok gondolata kifejezetten taszít. Haverokkal, ismerősökkel, családdal, rokonokkal sem szeretnék bájologni.

Egyedül a rendszeres és jó szex hiányzik. Az mondjuk pokolian, felrobbanok a frusztrációtól.

2021. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Na én alig várom, hogy hazaérjek, aztán ne szóljon hozzám senki. De itt van a gyerekem meg a két macska. Ez pont elég.
2021. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
Én szeretek egyedül lenni de ugyanakkor kapcsolatot is szeretnék. Egy introvertált lányt keresek, kissé antiszociálisat de sajnos nem találok.
2021. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Az exemmel több év együttélés után fantasztikus érzés hazajönni "az üresen kongó" lakásba.

Leveszem a csizmámat és senki se csesz le, hogy az ÖVÉ VAN JOBB OLDALON, tegyem át az enyémet a bal oldalra! Minek van elől 2 cipőm?

Felakasztom a kabátomat az ajtó melletti akasztóra és senki sem köt bele, hogy a 3 fogas közül melyikre tettem.

Zokniban belépek a szobába és senki se pufog, hogy papucsot viseljek a meleg parkettán a fene se tudja miért.

Senki se nyüszít a fülembe, hogy ő éhes, ezt meg azt akar enni, miért nem mentem bevásárolni, mielőtt haza jöttem volna?! Ő? Ő nem megy vásárolni, utálja az embereket. Ő nem főz, ő egész nap dolgozott (én is, 2 munkahelyen, de az szerinte nem munka), nehogy már hazajöjjön és itt is dolgozzon. Ő PIHENNI akar, vigyem a konzoljához majd a kész kaját.

Miért nem eszek vele? Mi az, hogy nem vagyok éhes? Fogadja, hogy éhes vagyok csak hisztizek, mert rám szólt a cipő/kabát/táska miatt.

Stb

Stb

Stb

Annyira fantasztikus hazaérni az ÜRES lakásba, immáron 7 hónapja <3

2021. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!