Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mennyire jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire jellemző nálatok a ghostingolás?

Figyelt kérdés

Vagy miért és mikor teszitek?


Beszélgettem egy pasival, aztán hirtelen eltűnt. sokat beszéltünk, majd kérdeztem valamit, amiről beszélt és azóta semmi. miért ghostingoltok ilyen hirtelen?


2021. jan. 25. 18:43
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
78%
Jött jobb.
2021. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer csináltam, nem vagyok rá büszke. Élőben sokkal kevésbé jött be a csaj mint msn-n. Amik msn-n jópofa dolgok voltak, azok élőben irritálóak. Külsőre sem jött be, pedig képek alapján aranyos volt.
2021. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és azért tettem, mert fostam elutasítani. Még túl éretlen voltam.
2021. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%

Van neki más. Szinte 100%ban ez az ok. Ha nincs, akkor kilátásban van vagy visszajött a régi vagy valami

Nincs ideje rád

2021. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
De egyik percről a másikra? Ez nem gyáva szar dolog?
2021. jan. 25. 18:54
 6/58 anonim ***** válasza:
95%
De az. Örülj neki, hogy az elején kiderült. Egy dolog tuti: ha valaki ghostingol, azt sose fogadd vissza!
2021. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyet csinálni direkt. Viszont el tudom képzelni, hogy véletlen már volt ilyesmi.
2021. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Nem jártam még így, ez elég genny dolog. de az ő vesztesége :)
2021. jan. 25. 19:09
 9/58 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom. Én sosem ghostingolok.


Olyna viszont van, hogy úgy érzem, csak én hajtom a beszélgetést, én keresem, én dobok fel témát, én pörgetem az ismerkedést, ő meg csak "eltűri" a dolgot.


Ilyenkor nem ghostingolok, csak megadom neki a lehetőséget, hogy ő is kereshessen, mutathassa, hogy szeretne megismerni, hogy vigye kicsit a dogokat



10-ből 9 nőről sosem hallok, ha én leállok, de gondolom mesélik, hogy ghostingoltak velük :)

2021. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
46%
Jó gondolkodás
2021. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!