Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen tapasztalatotok van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatotok van a Tinderrel kapcsolatban? 26L

Figyelt kérdés

Főleg nők válasza érdekelne, de férfiak is írhatnak.

Sikerült magatoknak ott párt találni? Vagy inkább csak szexkapcsolatot? Mennyire veszik komolyan az emberek? Hamar letöröltétek magatokat, és inkább visszatértetek az élőben ismerkedésre?



2021. jan. 25. 22:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Én Tinderen is komoly, hosszútávú kapcsolatot keresek, egyelőre sajnos sikertelenül.

25/F

2021. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár kreténbe futottam bele. De végül sikerült egy helyes srácot megismerni, akivel együtt vagyunk jelenleg is. Volt előtte pár buktató. Szóval van remény, de nem egyszerű.

Eredetileg én valami laza dolgot kerestem, de ez a mostani nem tűnik annak. Nem biztos, hogy bánom, majd kiderül, mi lesz belőle.

2021. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi tapasztalatok alapján mint tűt a szénakazalban. Nem egyszerű. Egy hét alatt kb 40 "pár", abból írt 5 ember kb. 1 fixen megmondta, hogy szexkapcsolatot szeretne. 2 eltűnt 1 nap után. A másik írástudatlan volt, ott én tűntem el.. Volt, aki sugar daddym akart lenni.. :D

Én eddig még nem jártam sikerrel. Nem vagyok az a fajta, aki kifejezetten a férfiakra hagyja az udvarlást,kezdetleges igyekezetet, stb. Hosszú, kifejtett válaszokat írok és érdeklődő vagyok. Viszont úgy vagyok vele, ha valakivel párba állok és annak a pasinak igazán tetszem, az bizony írni fog. Úgyhogy én nem szoktam elsőként írni. Bár nem vagyoj férfi, szóval lehet, rosszul gondolom ezt.


Szintén 26/L

2021. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A facebookos felületről viszont több normális is összejött, 2 találkozóm is volt, mármint 2 férfival, de részemről egyikkel sem működött volna a dolog. Ott több potenciális emberrel is beszéltem, jobbak a tapasztalataim onnan. 3-as voltam
2021. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
10%
Én ott találtam meg a párom! Annyi előnyünk volt, hogy előtte bulikban, eseményeken láttuk már egymást de sosem beszéltünk. Első tinder randim volt, pedig előtte is tindereztem de nem csak kapcsolat céljából, hanem beszélgetni, kapcsolatotépíteni, barátkozni, ismerkedni. Voltak kedves, helyes fiúk valahogy parasztot nem fogtam ki vagy nem emlékszém. Elég sok match-em volt, viszont az elején elsöntöttem, hogy olyannal akit nem láttam még vagy nem volt vele közös ismerősöm akár közvetve is (fontos, hogy lecsekkold instán, facen) azzal nem találkozom. Aztán volt akivel ott vettem fel a kapcsolatot úgymond, szintén látásból ismertük egymást, viszont a legtobbjuk megmaradt ismerősnek tovabbra is, akivel köszönünk, instán likeol-unk egymásnak néha, bulikban váltottunk pár mondatot de ennyi.
2021. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
31%
Nőként a legnagyobb feladatod értelmesen válaszolni és nem teljesen leszarni a veled beszélgetni próbálókat + kiszűrni a selejtet és átlátni azokon akik a jó kinézetük mellett nem azt keresi mint te. (Szerintem egyáltalán nem nehéz)
2021. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaa ami még fontos lehet: a baráti/ismerősi körünkben már született így házasság, neg sok sok kapcsolat. Nem lehetetlen! :) Sok sikert Neked!


Unaloműzésnek is jó lehet néha (én is akkor használtam általában). Viszont van olyan ismerősöm is aki jó ideje keresgél ott de nem talál senkit nagyon.

2021. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Én eddig csak 3. napja használom, de nem találom valami egyszerűnek... vagyis szexkapcsolatra tökéletes, ha viszonylag gyorsan akarsz egy helyes fiút találni. De nálam a gond az, hogy belájkolnak és nem írnak üzit csak kevés, vagy utána meghal a beszélgetés. Az összes akit belájkolok azokból mind match-em van. Vannak fent helyes fiúk, de szerintem ők is csak az egójukat akarják növelni a képeikkel. Összejöhetett volna már több randim, de akárhogy is tetszik külsőleg az illető, személyiségileg a többség ott már nagyon kiábrándító.
2021. jan. 26. 00:05
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Én külföldön lakom, itt is van tinder, de szerintem veszélyes , vadidegen emberekkel találkozni . Megkeresett egy pasi ott, akinek a neve ujsagcikkekben szerepelt , ezelött kb 5 évvel megölte az élettársát . Azért irhatott nekem mert ugyanaz a nevem volt ( igaz álnév) mint a megölt élettársának
2021. jan. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapja vagyok fent, volt 6 match-em.

Előfizetésem nincs így nem látom ki az akinek én tetszettem de ő nekem nem. (vagy átsiklottam felette)


2 hosszabb beszélgetésem volt.


1 ismerkedésem még most is tart, talán abból lesz randi.


27/n

2021. jan. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!