Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb. hány férfi lehet, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. hány férfi lehet, illetve hány nő lehet egyedülálló?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 18:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
27%

Számoljunk.

Ugye logikus, hogy ha egy férfi és egy nő kapcsolatban van, akkor az mindkét oldalról elvesz 1-1 embert.

Vegyük hozzá a tényt, hogy kb. ugyanannyi nő van, mint férfi(kb. 0,5-1%-al több férfi van).

Ebből logikusan az következik, hogy körülbelül ugyanannyi szingli férfi és nő van.

(Nagyon minimálisan több a szingli férfi, lásd fentebb, mi egy picit többen vagyunk).


Persze a kérdést úgy is fel lehet vetni, hogy hány nő, és hány férfi az, aki nem jut rendszeresen szexhez, ez már viszont egy nagyon eltérő képet mutatna.

2021. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes amúgy. A legtöbb ember rávágná, hogy ugyanannyi, de ha körbenézek a környezetemben, nem ezt látom. Ha egy nő szexet akar, akkor keres valakit szexre. Ha egy férfi szexet akar, sokszor kapcsolatot hazudik. Nem egy olyan ismerősöm van, akiknek rendszeresen van több barátnője. Van, hogy csak pár hónaposról van szó, de az egyik srácnak pl. van egy 8 éves kapcsolata, ami mellett volt még neki összesen 4 barátnője.

Szóval, az ilyenek alapján, szerintem több a szingli férfi.

2021. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Hellmano ***** válasza:
31%
1.765.412. nő és 2.123.655. férfi. Most jöhet a férfi többletes kérdező :D
2021. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
61%

Ha egy nő szexet akar akkor keres valakit szexre. Egy férfit, mondjuk? Aki szintén szexhez jut? Agyam eldobom. Megint a nők azok akiknek több férfi jut, mint amennyi valójában van.

És nem, továbbra sem sorakoznak az alfa hímek az átlag Julcsák ajtaja előtt, és a nők többsége továbbra is kapcsolatra vágyik, nem kósza szexre, mert az nem elégíti ki. A többségünknek orgazmusa sincs egy vadidegennel. Jómagam is, ahogyan a többi egyedülálló nő ismerősöm, vagy kapcsolatban vagyunk vagy egyedül. Néha belemegyünk barátság extákkal kapcsolatba, de az ilyen szexre vágyom, keresek gyorsan valakit a legtöbb normális nőnek nem stílusa, nem erre vágyunk, örömet ez nem okozna.

2021. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
41%
engem nem kérdezett senki, honnan a felmérés? forrás?
2021. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%

"És nem, továbbra sem sorakoznak az alfa hímek az átlag Julcsák ajtaja előtt"


Tudjuk, tudjuk, kedves #4-es. Az átlag julcsik élete szenvedés, az alfahímek meg barlangban élnek.

Ezeket a szövegeket miért kell mindig idetolni, amikor a kérdéshez sincs közük?

2021. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok nagyon társasági ember így sok barátom sincs. Haverjaim révén viszont sok szép nő ismerősöm van, általában egyetemet végzettek, pl. jogászok... Most ne menjünk bele ez mit ér, de mondjuk, hogy magasan kvalifikáltak. 35-40 közötti korosztály. Kb. 50-70%-nak nincs fix faszija. 1-2 konkrét esetet tudok, ahol bevallottan azért, mert válogatósak. Szép nőknél népszerű haverjaim, hasonlóan kvalifikáltak, hasonló korosztály, ott inkább 70-80% ez az arány. De ők sincsenek egyedül, hetente akár több (extrém szép) nő forog körülöttük, csak mindig más. Én nem vagyok mérvadó, mert én meg ronda vagyok én világ életemben egyedül voltam :).
2021. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
38%

De van közük, mert ha azt mondjuk, hogy annyi férfi jut nőhöz mint fordítva, mindig jön a bűvös 10 vagy 20% aki az összes többi nőt keféli. Ez is ilyen gyakoris mítosz.

Ja, és attól az átlag Julcsák élete nem szenvedés, hogy nem sorakoznak az alfák az ajtónk előtt. Ti szenvedtek, nekünk jó így. Csak nem vagyunk ribik és nem dugunk úton útfélen azért, mert egy sereg lúzer megdugna.

2021. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
49%

#8: Légyszi, próbálj már úgy válaszolni, hogy át is gondolod, amit írsz és nem csak idevágsz pár begyöpösödött előítéletet. Köszi!

Szóóóval...

- Most épp senki sem jött a 10-20%-os szöveggel, egyedül csak te.

- Kapcsolatokról volt szó, nem szexről.

- Attól, hogy néhányotoknak pár dolog nem tetszik, még nem lesz mítosz. Tényleg vannak olyan férfiak (és nők!), akik szinte bárkit megkaphatnak a másik nemből, mert annyira jól néznek ki.

- Én személy szerint nem szenvedek. Keress fel egy pszichológust, mert valami nagyon frusztrált téged, ha ezt így ismeretlenül leírtad rólam.

- Az utolsó mondatod sem jött ide, senki sem mondta, hogy ribik lennétek vagy ilyesmi.

2021. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
25%
Vegyél mondjuk 100 egymástól független embert (kb. 50 férfit és 50 nőt), és számold meg külön-külön, hogy mennyi egyedülálló van köztük. "Kinagyítva" is durván ugyanaz lesz a statisztika (én legalábbis magamban így szoktam statisztikai becsléseket adni, és általában nem lövök mellé).
2021. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!