Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ért minden ember mást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ért minden ember mást a felső 5-10-20% alatt?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy emiatt nem is lehet érdemi vitát folytatni, mert elbeszélünk egymás mellett. Miközben ez sosem konkrét személyeket jelképez, hanem egy relatív fogalmat, mindenkinek mást jelent. Konkrét példák azért vannak, hogy érzékeltessük a dolgokat és sokszor emiatt is mennek félre a dolgok.


Pedig felső 10% simán lehet egy anyagias nőnek Mészáros Lőrinc is, egy külsőre és hírnévre bukó nőnek Brad Pitt, egy szintén olyan, de más típust kedvelőnek Hugh Jackman vagy Jason Momoa, egy fiatalabb srácokat kedvelőnek Justin Bieber, egy rosszfiúkért rajongónak 6ix9ine vagy 50 Cent, olyannak, akinek a sok pénz kell, de a külső se legyen túl öreg vagy zsírdisznó, annak Elon Musk...


De Kalányos Vanesszának lehet felső 10% Rézműves Marlonbrandó is, aki annyira raj csávó, hogy teljesen odavan érte.


És a 10% mindig az ELÉRHETŐ 10%. Mert hiába álmodozik valaki az amerikai világsztárról, ha még találkozni sincs esélye sem vele. Sok nő emiatt nem talál akár ÉVEKEN ÁT megfelelő partnert még társkeresőkön sem, mert ahhoz mérten mindenkit legfeljebb átlagosnak lát.


És most képzeljetek el egy csillag alakú diagramot, ahol a csillag csúcsai jelképezik a zsánertípusokat, akik 1-1 adott típusú nő számára a felső 10%-ot jelképezik.


A csillag közepe meg ott van üresen, mint senkinek sem kellő átlagpasi, miközben olyanok meg megtalálják a párjukat, akik börtönviselt agresszív állatok, kicsivel vékonyabbak csak, mint Molnár Krisztián, alacsonyabbak még tőlünk is, esetleg a nyelvet sem beszélik és az angolt is törik, mert Afrikából jöttek és így tovább.


Mindez nem azért van, mert ő ilyen meg olyan. Annak ELLENÉRE van, ugyanis fent van a csillag egyik ágának a csúcsán, így vonzza azokat a nőket, akik az ilyen típusú férfiakra buknak.


Tehát az alsó 80% sem jelenti azt, hogy csöves vagy selejt és azért sikertelen. Sőt! Közben meg a felső 20% alatt már csak komoly megalkuvásokkal lehet párkapcsolata az embernek, annál lejjebb meg még úgy sem.


Nőként ezt úgy képzeljétek el, hogy ott vagytok átlagos lányként és még az elhízott PaDöDö forma is sikeresebb a férfiaknál, mint ti.


Ti mennyire lennétek frusztráltak ettől?



2021. jan. 29. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Talán ha nem e körül forogna az életed nem szenvednél ennyire ettől.
2021. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Mi Nők, eleve inkább vagyunk egyedül, mint valami luzerrel, aki 35 evesen még mamahotelezik etc.

Engem nem frusztrált ez soha. Mindig ugy voltam vele, hogy örömmel fogadtam, ha jött olyan pasi, es minden gond nélkül utasitottam el ha nem felelt meg az elvárásaimnak.


Ezért alakult ki az incel mozgalom is. Mivel már ahhoz, hogy egy ferfi nőt találjon maga mellé, nem eleg csupán pasinak szuletnie, le is kell tenni valamit az asztalra.

Ez az, amit az incelek keptelenek elfogadni

2021. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Akkor megfogalmazom neked érthetően: olyan férfi, aki ránézésre 10 nőből 8-9-nek bejön.
2021. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

A tudományokban ezt hívják nem egyértelmű megfogalmazásnak. :)

Felső 10%, oké. De miben? Összvagyonban? Keresetben? Ezek viszonylag egzaktul mérhető dolgok, de ez esetben sem mindegy, hogy területileg hol vizsgálódunk? Magyarországon? Európában? A világon? A megyében? Mindegyikben máshol lenne a felső 10% határa.

Vagy kinézetben? Ez olyan szinten szubjektív dolog, hogy az lenne a furcsa, ha két embernek ugyanott lenne a 10% határa. Ugyanígy értelmetlen minden más, számszerűen egyértelműen nem mérhető jellemző esetén felső 10%-ot emlegetni. Mert ahány ember, annyi szubjektív skála.

2021. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

ez teljesen zagyva es ertelmetlen, nem tudom, magadtol talaltad-e ko vagy valahol olvastad.

milyen felso 10%? anyagilag? mert az nem annyira relativ. attol meg, hogy a telepi c lanynak a sajt szintje az etalon, nem az lesz a felso 10%.


ez csak valami zavaros onigazolas, hogy rajtad kivul miert talal

mindenki not maganak. persze, mindenki kell valakinek, csak PONT TE nem, az atlagos, normalis srac. es ezert kiket hibaztatsz? a noket, mert onkritikat gyakorolni keptelen vagy.

van egy rossz hirem: egy csomo atlagos srac talal not maganak, tehat a gond veled van szemely szerint, hiaba nyomod ezt az altudomanyos bullshitet itt.

2021. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

Mert nem is tudják elképzelni milyen az a felső 10 százalék.

Már ott elakad a téma ha valaki havi 1.2 milliót keres azt hiszi hogy valami csoda, de 2 gyerek magansuliban az 500e ft havonta , 2 Ford Mondeo ha új az értékvesztése 3-400e Ft havonta, és éhen is halt a család. Az nem felső , mert mióta csoda egy Ford vagy egy Skoda, és 2 gyereket suliba járatni ?


Egy ilyen jellegű csalad ami nem csoda sokat ismerek, éves szinten 20-25 millió körül még nem fejlődik csak vegetál, de ez sok embernek elképzelhetetlen szint mar. Nem is érti fel se fogja.

2021. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na nem olvastam végig a kérdést ez valami kinézetes dolog :) az szubjektív.
2021. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5: "Felső 10%, oké. De miben? Összvagyonban? Keresetben?"


Bármiben, ami az adott nő számára szempont, aki ez alapján választja ki a kiszemelt hímet.


Lehet az is, hogy 3 másodperc alatt meg tud inni egy üveg sört és 10 centis fültágítója meg piros kakastaréja van.


Innentől a lényeg már csak azon van, hogy a vagyont, izmos magas maszkulin testet mennyi nő értékeli arányaiban, illetve az utóbbi képességet.


Van, aki külön tudja mozgatni a két szemgolyóját. Lehet, hogy van olyan nő, aki ebbe szeret bele. De azért sokkal kevesebb, mint aki a vagyonba vagy az adonisz külsőbe.


"Európában? A világon? A megyében? Mindegyikben máshol lenne a felső 10% határa."


Igen, lehet hogy van 3 nő Vietnamban meg 2 Mongóliában és 4 Afrikában, akiknek én lennék valamilyen szempont szerint a felső 10%. Kár, hogy mint mondtam, az ELÉRHETŐ 10% számít.


Tehát Átlag Julcsi ugyanúgy hiába álmodozik Brad Pittről, mint én Palvin Barbiról, csak a különbség annyi, hogy Átlag Julcsi a Brad Pitt külsejű mérnök srácot átlagosnak tartja és nyíltan hangoztatja, hogy neki az átlagos férfiak jönnek be, míg én a Palvin Barbi külsejű pénztároslányt ugyanúgy átlagon felülinek tartom.


#7: Nézzél már statisztikát. Attól függ, hogy mekkora skálát vizsgálsz. Ha az egész bolygót, akkor lefelé húzza a harmadik világ és már egy lepukkant panellakással is gazdagnak érezheted magad, de minimum átlagon felülinek. Ha Magyarországra szűkíted, akkor 100 milliós vagyonnal vagy benne a felső 10%-ban, amit 2-3 pesti ingatlannal meg némi megtakarítással el is értél.


Ha a svájci átlagot nézed, akkor azért kellene pár milliárd, hogy kicsit kiemelkedj a középmezőnyből.


Ha pedig a Forbes milliárdosait, akkor még Mészáros Lőrinc is alul kullog, épp, hogy felfér, amikor a részvények emelkednek és a forint is erősödik.


Nem mindegy milyen skálán méred magad.


De most a párkeresésről volt szó. Szóval ELÉRHETŐ 10%.


Tehát ha te itthon jól érzed magad tehenészve, akkor 20 hektáros földdel már nagybirtokos vagy, ha meg tengerparti luxusvillára vágysz Miamiban, magángépre, yachtra meg Bugatti Chironra, arra talán még Gyurcsánynak is gyúrnia kéne.

2021. jan. 29. 13:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, felső 5-10%on olyan pasikat értek, akikben kb minden megvan, és számomra elérhetetlenek.

Külsőre magas, izmos, jóképű.

Belsőre humoros, okos, kedves.

Viselkedésben határozott de nem bunkó hanem tisztelettudó másokkal.

És igen, nincs nyakig az adósságban, kellemesen megél a jövedelmeiből, futja neki magánfogorvosra, évi egy hosszabb programra vagy tanulásra, stb...

2021. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez már egészen fiatalon látszik. Az ilyen kategóriájú srácokért már a gimiben kaparnak a lányok, róla álmodoznak, mindenki őt akarja megszerezni.
2021. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!