Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Tinderen beállítom, hogy 26-30-as korosztály érdekel és mégis feldob egy csomó 24-25 évest?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.

2021. jan. 29. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Ennyire nem vagy rugalmas?
2021. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami hiba lehet, eddig nem volt. Az mas, hogy feljon egy hatvan eves, aki 19 evesnek irta magat, de a kor alapjan annyinak tekintendo.
2021. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Lehetséges hogy nekik is adhatnál esélyt,hidd el hogy fiatalabbal is jó lehet járni.

Egyébként gondolom azért mert ebből a korosztályból több van most jelenleg mit abból amit keresel.

2021. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Mi az az óriási különbség a 25 és 26 éves közt ami az alábbit kizárja?


Amúgy meg csinál ilyeneket az app, balra húzod őket és kész

2021. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam, hogy miért csinálja ezt.

Amúgy rám írt egy nagyon helyes meg tök normális 24 éves, de először azt hittem simán van úgy 28-29. Idősebbnek néz ki sokkal, meg elég férfias is. Én 27 leszek, nem gáz szerintetek?

2021. jan. 29. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem az,főleg hogy idősebbnek is néz ki,veszteni valód nincs,sok sikert. 🙂
2021. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

20-as korosztályban 3 év az semmi.

Nekem is amúgy feldob 25 alattiakat, annak ellenére, hogy a minimum 25, ami be van állítva.

2021. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta a Tinder. Nagy szerencsémre. Ugyanis sikerült megtalálni a párom, és ő fiatalabb, mint én. Én pedig minimum egyidőst állítottam be. :)
2021. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!