Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! A következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! A következő férfiak közül melyikkel feküdnétek le, ha csak egyet választhatnátok közülük?

Figyelt kérdés

Ürítsétek ki az elméteket és helyezkedjetek bele egy olyan szituációba, ahol találkoztok egy fesztiválon, buliban, akárhol és maximum néhány mondatot beszélgettek és már mentek is szexelni, tehát gyorsan kell dönteni és fogalmatok sincs, hogy utána akar-e majd párkapcsolatot az illető veletek.


Szándékosan nem linkelek képeket meg semmit, aki annyira ostoba, hogy a Google-t nem tudja használni, az ne is válaszoljon.



2021. jan. 31. 12:22
A kérdező szavazást indított:
Jeremy Meeks
Ryan Gosling
Tanulom Magam Atis (Dóczi Attila)
Sikerre Hangolva Dani (Pfalzer Dániel)
Ian Somerhalder
Justin Bieber
6ix9ine
49 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%

Eva mendes miért nincs itt?

26L

[link]

2021. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Az utolsó kettő az férfi? Hmmmm, nem is tudtam...
2021. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Egyik se.. első randin, meggondolatlanul meg főleg nem!
2021. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Hát, kövezettek meg, de nekem egyikőjük sem kéne, sem kapcsolatra, sem egyéjszakásra. Benedict Cumberbatchen már elgondolkodnék. De mivel nem vagyok az egyéjszakások híve, így valószínűleg ő is nem lenne.
2021. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%

ronda mind, fúj...mind fehér gyerekképű, kivéve az utolsót meg az elsőt, aki meg valami erőszakos hibbant kinézetű.

Nekem ezek tetszenek:

[link]

Vegyük észre, hogy mind modell, azaz nem tehetséges semmiben, csak szép.

2021. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
egyik sem!
2021. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%
Egyikkel sem. Ez válasz?
2021. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

Egyik jobb, mint a másik...

Maradnék Corey Taylornál: [link]

2021. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

Őszinte leszek: a felükről még csak nem is hallottam korábban, de a képek és némi utánaolvasás alapján nem maradtam le sokról.

Egyikükkel se feküdnék le, mert egyrészt a megcsalás nálam nem pálya, másrészt egyikük se vonzó számomra különösebben. Ryan is Ian jól néznek ki, de mindig is közömbösek voltak számomra.

22L

2021. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%

Hát, ha csak ezek közül lehet választani, akkor egyikükkel sem. fura ízlésem van, gyakorta az "olyan ronda, hogy az már szép" kategória a befutó nálam, de ha hírességet kellene mégis mondani, akkor Vincent Cassel, szerintem úgy 10 éve volt csúcsformában, de most se rossz, ámbátor ha hajalanék is az egyéjszakásra sem gondolnám, hogy labdába rúghatok a korai huszas éveiben járó, manőken felesége mellet, de még az idősödő Monica bellucci mint ex is kategóriákkal feljebb van nálam.

Okéoké, értem, a kérdés teoretikus, ezért is neveztem meg akkor őt, esetleg még Norman Reedus, ha már feltétlen ágyba kell bújni valakivel...

2021. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!