Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem beszélgetősek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszélgetősek a lányok a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Matchelünk, és mindig az van, hogy pár szavas válaszokat adnak.. Persze én próbálom továbbvinni a beszélgetést, de ez így marha kiábrándító, hogy 0 érdeklődést mutat... Akkor minek húz jobbra? Vagy mindenki ilyen, csak én nem fáradtam még bele?

2021. febr. 3. 22:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el ez fordítva is van így. Sőt van amikor annyit ír hogy Kérdezz!! Na hát azért ez nem így működik 😅 de abban igazad van hogy akkor van értelme a dolognak ha mindkét fél érdeklődik a másik iránt. De sokan csak heccből regisztrálnak fel ezekre az oldalara és teljesen komolytalanok.
2021. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, nem vagy nekik szimpatikus
2021. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Tegnap töröltem emiatt a tindert, mert a pasi alig írt, el is tűnt egy hétre, majd mikor írtam neki, nem válaszolt. voltak más srácok is akik írtak. nekik megírtam, hogy törlöm magam, nem akartam szó nélkül lelépni. belefáradtam.
2021. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De akkor minek húz jobbra ha ilyen?😅😅 én egyszerűen nem értem...
2021. febr. 3. 22:32
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanezt kérdezem én is, nőként :D amúgy nem tudom, talán egonövelés, vagy túl sokan írnak neki és ezért.
2021. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik, és elsőre a sok kép között az voltál. Aztán párba álltatok, jobban megnézett és rájött, hogy mégsem. Vagy az írásod nem szimpatikus.
2021. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan nem veszik komolyan az egészet. Érzelmi intelligenciájuk 0. Nagyon meglepődtem amikor több pasi is megköszönte hogy visszaírtam mert hogy a nők nagy többsége arra sem méltatja őket hogy visszaírjanak. De hogy akkor miért regisztrál fel azt nem tudom. Talán csak visszaigazolásra van szükségük hogy hány pasinak/ nőnek jönnek be?!
2021. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát nemtom, még holnapig várok, hátha valaki hirtelen kedves lesz vagy nemtom😂

Aki vevő akár csak egy szimpla beszélgetésre az nyugodtan rám írhat itt, én visszaírok 😂😂

2021. febr. 3. 22:40
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a neten vagy 30 nővel beszélgettem az elmúlt 10 évben. 30 csak a relatív komoly nő volt. Ma már én sem fárasztanám magam levelezgetésekkel. Semmit nem érnek a netes ismerkedések, annyira egyszerű és könnyű itt a nagy ráhangolódás, hogy rá kellett jönnöm, ez szinte bárkivel megy. Innentől kezdve 31X is mondjam el az életem, csodálkozzunk rá egyszerre, hogy jéééé, tényleg te is? Azta, én is pont azt szeretem, utálom! Én is pont ott voltam, én is az hallgattam, én is az után érdeklődőm! Ááá, felejtős, a végeredmény meg vagy az volt hogy felszívódott, vagy hogy élőben nem tetszettünk egymásnak, vagy nekem ő, vagy én neki.
2021. febr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

Van 40 talalatom

Ebbol 3 pasi irt h szia

Valaszkoazontem es azota nem irtak semmit


Amugy en unom h minden pasi csak azt a 10 kerdest teszi fel mimdig: hollax miamunkad hobbi oralmehetelsotalin stb..


Aki ezzel kezd mar el is vagta magat tolem.


Komolyan miert nem mindegy h varoson belul hol lakom vagy h mit dolgozom?

2021. febr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!